Karadeniz Pet

Erkek dişiden kaçıyor

sametdede

Yeni Üye
SELAMLAR iyi günler benim erkek muhabbet kuşum vardı arkadaşında dişi dün aynı kafese koyduk kuşları yani ikiside önce birbirinin ağzına kustu sonra dişi yaklaşmaya çalışıyo erkek kovalıyo gaga atıyo falan ayrıca az önce baktım dişi kabarmaya başladı kafasını arkaya sokmaya falan başladı sanırım dişide baya üzüldü (bu arada dişi bunu pek yapmıyo ama) aynı kafese koyalı daha 1.5 gün oluyo ama ayırıyım mı yoksa çokmu erken veya hala eş tutabilirmi cevaplarsanız sevinirim

Noktalama işaretleri!
Kuşa biraz fazla anlam yüklüyorsunuz. Erkek ondan kaçtı diye küsüp oturmaz yani. Erkeğin kafesine koyduysanız erkeğin dişiyi istemiyor olması normal. Erkek kaç yaşında? Dişi kaç yaşında? 1.5 gün olmuş hepi topu, sen 1.5 günde başka birisine aşık olup hayatının geri kalanını onunla geçirmek istediğine karar verebilir misin?

20210121_194409.jpg
20210121_194250.jpg
20210120_195725(0).jpg

kuşlarda lütfen plastik tünek kullanmayın.gaga taşı ve kalamar kemiği var mı?fotolar hiç net değil

telefon kamerası kötü olduğu için net fotoğraf çekemiyorum

Hocam kusura bakma bu ortamda değil kuş, hamster bile üretmez. Geniş bir kafes al. Mineral blok yok, kalamar kemiği yok, kum olarak beyaz kum yani bizim tabirimizle akvaryum kumu kullanıyorsun. Kuşa ek besin yapıyor musun?
evet ben fark etmemişim.gerçekten ÇOK DARRRR

Geri