Karadeniz Pet

Erkek dişinin üstünde duramıyor

Madtech

Yeni Üye
IMG_2256.JPG
Arkadaşlar videoda görüldüğü üzere erkek dişinin üstüne çıkıyor ama bir iki saniye sonra iniyor.Kuyruk sallama vb hiç hareket yok.Dölleme nasıl olucak.Kafes yerleşimim bu şekilde eksik fazla bir şey var mı? Yardımcı olur musunuz

kafes biraz kucuk gibi dengede durmasi icin kanatlarini acip rahat bi sekilde ciftlesmesi lazim

Bir iki denemeden sonra öğrenir inşâAllah ilk yumurtalar boş olabilir ama sonra işler yoluna girecektir.

Bende aynı konuyu dün #SüleymanEkinci hocam ile konuştum. Bu sabahta bir çiftleşme olayına şahit oldum, sizinle aynı durumda olan erkek kuşum tam 4 saniye çiftleşti ve işi tamamladı. 4 saniyede dölleme olmuşmudur bilemem, ama işi sonradan beceriyorlar şüpheniz olmasın. Bu arada Süleyman hocam 4 saniyede dölleme gerçekleşir mi ?

Bende aynı konuyu dün #SüleymanEkinci hocam ile konuştum. Bu sabahta bir çiftleşme olayına şahit oldum, sizinle aynı durumda olan erkek kuşum tam 4 saniye çiftleşti ve işi tamamladı. 4 saniyede dölleme olmuşmudur bilemem, ama işi sonradan beceriyorlar şüpheniz olmasın. Bu arada Süleyman hocam 4 saniyede dölleme gerçekleşir mi ?
Hocam iş o raddeye geldiyse inşâAllah tamamdır gözünüz aydın :) devamı da gelir Allahın izni ile.

Geri