Karadeniz Pet

Erkek diye aldığımız muhabbet kuşumuz dişi mi acaba?

Aliemrekaragoz

Yeni Üye
Erkek diye aldığımız yaklaşık 5 aylık muhabbet kuşumuzun dişi olduğundan şüpheleniyoruz bilen arkadaşlardan yardım ve yorum bekliyoruz dişi olması da sorun degil aslında ama seslenirken, severken oğlum mı kızım mı diyelim netleştirmek istiyoruz

Ekli dosyalar

• CA1FF8C1-E9DC-47AF-8E41-AB67205FED82.jpeg
    CA1FF8C1-E9DC-47AF-8E41-AB67205FED82.jpeg
    1.3 MB · Görüntüleme: 92
  • 77EE79D3-1EED-4075-85CE-A163916241AA.jpeg
    77EE79D3-1EED-4075-85CE-A163916241AA.jpeg
    846 KB · Görüntüleme: 95
  • CB16482D-15A8-4C4F-8F1A-1E7B81EE4647.jpeg
    CB16482D-15A8-4C4F-8F1A-1E7B81EE4647.jpeg
    843.9 KB · Görüntüleme: 90
Bencede disi :) Brnimde 5 aylik kusumu erkek diye sattılar bize. Burdaki arkadaslardan öğrendim disi oldugunu. Maşallah cok güzel bir kızınız var..

Bencede disi :) Brnimde 5 aylik kusumu erkek diye sattılar bize. Burdaki arkadaslardan öğrendim disi oldugunu. Maşallah cok güzel bir kızınız var..
Dişiler hakkında okuduklarından dolayı hep bi önyargı vardı aklımda ısırma hırçınlığı vs. Ama çok cana yakın kızımız varsın konuşmasın sevdik bir kere yapcak birşey yok aldıgım petshopa selam olsun yorumunuz için teşekkürler

Oradan alışverişi kesin derim, karıştırmaları normal bilmiyorlar ki burun delikleri beyaz, kalanı mavi olmasına rağmen ısrarla erkek diyenler var o mavi ton ileri ki zamanda beyazlaşıyor veya kahverengiye dönüyor bilginize :)

Benimde dışi kuşum tum onyargilarimi kırdı sizin gibi.cok sevecen oyuncu ve akıllı. Arada hircinlasiyor ama olsun hicbir kusa degismem.. Iyi ki almisim diyorum yanlisliklada olsa. Her işte bir hayır vardir.

Oradan alışverişi kesin derim, karıştırmaları normal bilmiyorlar ki burun delikleri beyaz, kalanı mavi olmasına rağmen ısrarla erkek diyenler var o mavi ton ileri ki zamanda beyazlaşıyor veya kahverengiye dönüyor bilginize :)
Zaten ilk aldığımızda bayagı maviydi git gide beyazlaşınca şüphe duymaya başladım aylardır oğlum diye seviyorum kızımı bi dal darı alıp affettireyim kendimi:) dişi olduğuna kanaat getirdim bi rahatladım teşekkürler ilginiz için:)

Benimde dışi kuşum tum onyargilarimi kırdı sizin gibi.cok sevecen oyuncu ve akıllı. Arada hircinlasiyor ama olsun hicbir kusa degismem.. Iyi ki almisim diyorum yanlisliklada olsa. Her işte bir hayır vardir.
Bizimkide çok oyuncu yavru diyemi büyüyünce değişirmi bilemiyorum ama inşallah böyle devam eder;)

Konuşmaz diye korkmayın. İstediklerinde ve iyi eğitimle çok geveze olabiliyorlar. Ayrıca büyüyünce de unutmaz sizi merak etmeyin. Benim dişilerden biri şuan altında yumurta olmasına rağmen elimden yem yer. Oyun oynar bizimle. Saldığımızda üstümüzden inmez maşallah. :)

Geri