Karadeniz Pet

Erkek kuş dişiyi tünekten kovuyor

Kuşbbakıcısı

Yeni Üye
Erkek kuşun tünekte duran dişi kuşun yanına gidip bağırıp gaga atıyor ve dişiyi tünekten kovuyor erkek kuşum yuvalığa çok sık girmeye başladı bu sorunu nasıl çözebilirim
Şimdiden teşekkürler

Erkek kuşun tünekte duran dişi kuşun yanına gidip bağırıp gaga atıyor ve dişiyi tünekten kovuyor erkek kuşum yuvalığa çok sık girmeye başladı bu sorunu nasıl çözebilirim
Şimdiden teşekkürler
Kuş dişi olabilir, bu konuya fotoğraflarını atın 2 kuşunda,kanatana kadar saldırıyorsa ayrı kafeslere koyun.

Kuş dişi olabilir, bu konuya fotoğraflarını atın 2 kuşunda,kanatana kadar saldırıyorsa ayrı kafeslere koyun.
Kuş erkek ve dişi kanatma yok erkek gaga atmaya çalışınca dişi kaçıyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-01-21-20-07-015_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-04-01-21-20-07-015_com.miui.gallery.jpg
    928 KB · Görüntüleme: 24
Evet iyi, herşeyi tam, vitaminler yulaf vb. için program yoksa atabilirim.
Olur hocam ben 1 gün su bir gün herhangi bir vitaminden veriyorum elimde dyzme 256 avisol b ve nutrivita multivitamin var ayrıyetten dişi kuşum herhalde tüye girmiş olabilir buna göre bir program atabilirsiniz gerçekten çok mutlu olurum🙂

Olur hocam ben 1 gün su bir gün herhangi bir vitaminden veriyorum elimde dyzme 256 avisol b ve nutrivita multivitamin var ayrıyetten dişi kuşum herhalde tüye girmiş olabilir buna göre bir program atabilirsiniz gerçekten çok mutlu olurum🙂
Avisol B pek kaliteli değil, Röhnfried Amin Forte B öneririm. Multivitamin için Röhnfried Gerwit W öneririm. Hemen programı atıyorum.

TÜYDEYKEN
Pazartesi: Amin Forte b (5 damla)
Salı: Dal Darı
Çarşamba: Patates haşlaması
Perşembe:Amin Forte b (5 damla)
Cuma: Yumurta
Cumartesi: Dal Darı
Pazar: Dal Darı

(artı olarak her gün yulaf)

TÜYDE DEĞİLKEN
Pazartesi: Gervit-w (5 damla)
Salı: Dal Darı
Çarşamba: Patates haşlaması
Perşembe: Gervit-w (5 damla)
Cuma: Yumurta
Cumartesi: Dal Darı
Pazar: Dal Darı

Mesajı aldığım konu : https://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/program-uygun-olmuş-mu.85337/

Geri