Karadeniz Pet

Erkek kuşum etrafa şaşkınca bakıyor ve yanına erkek almak istiyorum

PofuduğunBabası

Meraklı Üye
Dışarı çıkardığımda etrafına korkmuşcasına bakıyor aşırı şaşkın oluyor gözleri fal taşı gibi açılıyor neden?

Erkek
3 4 aylık

Uçarken bir yere çarpmıyor. Ama aşırı şaşkınca bakıyor.

Bide yanına erkek olmasına rağmen bir tane daha erkek almak istiyorum bişey olur mu?

Dışarı çıkardığımda etrafına korkmuşcasına bakıyor aşırı şaşkın oluyor gözleri fal taşı gibi açılıyor neden?

Erkek
3 4 aylık

Uçarken bir yere çarpmıyor. Ama aşırı şaşkınca bakıyor.

Bide yanına erkek olmasına rağmen bir tane daha erkek almak istiyorum bişey olur mu?
Etrafı tanıyor keşfediyor korkuyor biraz da o yüzden 2 erkek olabilir sıkıntı olmaz ama dişi olması daha iyi olur

Ortama alışma evresi geçiriyor iki erkek olabilir alacağınız kuşta onunla aynı seviyede olursa iyi olur yavrulasın diyorsanız yanına bence dişi alın daha iyi olacaktır.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ortama alışma evresi geçiriyor iki erkek olabilir alacağınız kuşta onunla aynı seviyede olursa iyi olur yavrulasın diyorsanız yanına bence dişi alın daha iyi olacaktır.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam yanlız kalmasın diye okul açılınca alacağım. Yavrulamasın istiyorum :( Bakacak yerim yok ailem ise en fazla 2 kuş diyor.

Alıştırmak için şunu yap korktuğu yere koy oraya yulaf koy yesin bitirsin bitince mesela benimki mayılıyor daha çok istiyor benden benim aşırı korkaktı yere koyarsun ama hareket etmez sen kıpırdarsan kaçardı dün bunu yaptım yerden çıkmak istemiyor.resmen. not tavsiyem yulaftır ama aspur da olabilir çünkü tadını aşırı seviyorlar ya da meyve ver

Alıştırmak için şunu yap korktuğu yere koy oraya yulaf koy yesin bitirsin bitince mesela benimki mayılıyor daha çok istiyor benden benim aşırı korkaktı yere koyarsun ama hareket etmez sen kıpırdarsan kaçardı dün bunu yaptım yerden çıkmak istemiyor.resmen. not tavsiyem yulaftır ama aspur da olabilir çünkü tadını aşırı seviyorlar ya da meyve ver
Yulafı kesinlikle denemek istiyorum. Önce yemliğine azıcık koyayım sevincede alıyım dışarıda elimden vereyim ödül niyetine

Geri