Karadeniz Pet

Erkek Kuşum Kanadını İncitti

Ebru Tunçer

Meraklı Üye
Bugün dişi kuş ile uçarlarken bir anda duvara çarptı.Nasıl oldu anlamadım:(Şu an uçamıyor.Şoktaydı hemen kafasını soğuk suya tuttum.Biraz kendine geldi ama,umarım sadece incitmiştir.Fast jel sürdüm.Hareket ettirebiliyor ama sanırım acıdığı için yavaş yapıyor hareketleri.Fotoğraflara bir bakabilir misiniz?Çok korktum.İnşallah kırık yoktur.
e8c945fc20f9de3e93d3a0d15d193f30.jpg
32f8d126b027fa189cb1295b848ca19b.jpg
2eee4ccefae4cc505cfb95cb88af591f.jpg
714781b0b6a3184a2b247c4f373b05f3.jpg

Kafasını da çarpmış.Oraya da ilaç sürdüm.

Sent from my iPhone using Tapatalk

geçmiş olsun.kötü gözüküyor.bence veterinere götürün.

Yukarda tutuyor biraz.Götürcem birazdan.Kırıkta Aşağıya düşer diye biliyorum ama umarım incinmedir sadece.

Sağolun.Çok neşeli bir kuş.Başımızdan,omzumuzdan inmiyor.Onun beni çıkar çabasına dayanamıyoruz işte.Hep uçardı.Evin her tarafını çok iyi biliyor.Ama oldu işte maalesef:(Umarım kırık değildir.Şimdi veterinere gidiyoruz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:41 -->-> Daha önceki mesaj 15:24 --

Şimdi veteriner baktı.Çarpmadan hemen sonra buz koymuştum.İyi ki koymuşsunuz dedi.Sadece incinme.Bepanten sürün ve kafesten çıkarmayın.Kısa sürede toparlar dediNasıl gerildiysem veterinerde bir güzel Ağladım.Kadın kuşu Bıraktı beni teselli etmeye başladı.Şükürler olsun.Oğlum iyileşecek

çok gecmiş olsun

Geçmiş olsun.İnşallah önemli bir sorun yoktur.

Çok teşekkür ederim arkadaşlarKorkuttu bizi ufaklık.Kendi de çok korktu zaten.Kanadını yukarda tutuyor sürekli.İlacını sürdüm,kafesinde yem yedi az önce.İyileşecek biliyorum.

Kuşların en ufak rahatsızlığı çok moral bozuyor kırık olmamasına sevindim.
Güle güle büyütün inşallah

Kuşların en ufak rahatsızlığı çok moral bozuyor kırık olmamasına sevindim.
Güle güle büyütün inşallah

Aynen öyle.Bir de ben aşırı duygusalım sanırım.El kadar,küçücük bir can.Derdini de anlatamıyor.
Çok sağolun iyi dilekleriniz için.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:43 -->-> Daha önceki mesaj 16:50 --

Uyutmadan az evvel bağrımdaydı.Garibimin incinen kanadı biraz yukardaKonuştum,oğlumun kanadı mı acımış,kıyamam ben sana diyorum.Beni öpüyor,öpüyor.Ağzının içinden mırıldanarak,derdini anlatıyordu sankiUfff çok üzüldüm bugün yaDua edin Nolur bir an önce iyileşsin

Çok büyük geçmiş olsun.

Çok sağolun.Yavaş yavaş keyfi yerine geliyor,az da olsa kafesinde oyuncakları ile oynamaya başladı ama kanadını kötü incitmiş.İlacını sürdüm az evvel.Baya şiş.Sanırım 1 haftada ancak düzelecek.

inşallah en kısa sürede toparlar.geçmiş olsun tekrar.

Geri