Karadeniz Pet

erkek kuşumun ayağı uzun süredir sakat

muhabbet_kuşu755

Meraklı Üye
bi kaç ay önce ayağı kafes tülüne takılmıştı ayağını tülden zar zor çıkarabilmiştim tünekte durabiliyor ama sakat olan ayağı yamuk basıyor ve kafesten bakılınca ayağının bileği çıktığı bile rahatlıkla gözükebiliyor onun dışında yem yemesi vb. herşey normal eşide var birde çiftleşirken sorun olmaz mı? yani ayağı sakat olduğu için çiftleşmeyi tamamlayamayabilir mi? birazdan resim koyacağım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:09 -->-> Daha önceki mesaj 17:08 --

DRyRmm.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:10 -->-> Daha önceki mesaj 17:09 --

vLJL7r.jpg

Benim arkadaşımın kuşuda boyleydi çifleşemedi 1sene 2 ay bekledı ama kardesim belli olmaz

Kirik cikik olsaydi buyuk ihtimal simdiye olmustu. Bence incinmistir. Ayni sekilde benim de yavru muhabbet kusum tüle takildi. Fastjel ve teramicyni karistirip surdum her gece. Gece diyorum cunku gunduz surunce yiyo keratalar. Suanda ayaginda en ufak sorun yok. Kullanmanizi tavsiye ederim. Gecmis olsun kolay gelsin

Geri