Karadeniz Pet

Erkek M.kusumun Davranislari

Mrtzkn

Yeni Üye
Arkadaslar Merhabalar.
Erkek muuhabbet kusum 1 yildan beri ailemizin parcasi.Gayet saglikli allaha sukur ve maasallah sabah ezaniyla baslayan otusu benim isiklari kapatana kadar devam eder.Otusunde sikinti yok, orta ses seviyesinde gayette ezgisel sikintisi yok.

Ama

Son bir kac aydir evde surekli tv unitesinin mobilyasina kagasini dayiyor sirti bize donuk ve ayni otusu devam ediyor.cani istediginde omzuma geliyor, dizime geliyor vs...

Acaba bize darildi veya kustu desem, ayni canlilik ayni nese ayni otus.

Hasta desem bu nasil bir hastalik, ?

kisaca bu durumla ilgili yardiminiza ihtiyacim var arkadaslar.

Davranisi cozemedim ve kusumun endiseleniyorum.:confused::confused::confused:

Tam bilemiyorum ama benim rahmetli kuşum da sandalyenin ayağına ya da mikrodalga fırının camındaki yansımaya gagasını dayayıp aynı şeyleri yapıyordu. Hatta kafa sallıyordu falan. Eğer öyleyse hayırlı olsun kuşun kur yapıyor, eş istiyor kızışıyor :) Yakında elinize kolunuza kerkinmeye de başlar.

kusn oldugu yere bak yansimasi felan varmi varsa kusn kizismis artk bir disi istiyr demektir ya bir disi alin yada o yansimanin oldugu yeri bi bez patcasiyla felan kapatin bende bizm evde avizenin uzerini bezle ortmusm

Mobilya kesinlikle yansima yok.tv unitesinde gitmemesi icin yere yastiklar koydum.bu seferde koltuga ayni seyi yapior.gagasini dayiyor ve ayni otuse devam ediyor,

Bnim sıpada saçlarıma kuyruğunu sürter yem bile kusardı. Yanına bi dişi aldık gel görki yuvaya geçiyorlar fakat onu becermedi henüz :D Dişi alma vakti gelmiş.

O zaman Disi koyacaz artik.tesekkurler herkese...

Kusunuz es istiyor herhangi bir darginlik yok Güle güle besleyin

Geri