Karadeniz Pet

Erkek muhabbet kuş yuvalığı kemiriyor?

cey

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar erkek kuşum sürekli yuvalığın içini ya da girişini kemiriyor bu normal bir şey mi çünk ciftlesme anlaminda hic bir adim atmiyor sadece opusuyor ama yuvalikla da cok hasir nesir hatta disi yuvaliga indiginde o cikar cikmaz hemen erkek iniyor

Erkeğin dişisini ikna çabaları işte. Bak çiftleselim sen kuluckadayken ben sana bakarım, bak yuvayı bile ben yapıyorum demek istiyor bence [emoji4]

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: cey
Erkeğin dişisini ikna çabaları işte. Bak çiftleselim sen kuluckadayken ben sana bakarım, bak yuvayı bile ben yapıyorum demek istiyor bence [emoji4]

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İnşallah ya disi de asagi inmis onu izliyor tatli tatli ama tunege cikinca anca disi kasiyor onu :D

yukarıdaki arkadaşın dediği gibi dişiyi ikna çabası diye biliyorum bende izlediğim videolardan.

• Beğen
Şuanki durum şöyle: erkek disiyi iyice sıkıstırdı neredeyse ustune cikacakti ama disi izin vermedi bu olay surakli yasaniyor disi iliskiyi belli bir yerde tutmak ister gibi (sanirim disi kus tuye girdi belki ondan da istemiyor olabilir.)
Su siralar ikisi birlikte yuvaliga giriyorlar
@RumpheLstiLskin @mutluş @Yusuf Kürşat AKKUŞ

Şuanki durum şöyle: erkek disiyi iyice sıkıstırdı neredeyse ustune cikacakti ama disi izin vermedi bu olay surakli yasaniyor disi iliskiyi belli bir yerde tutmak ister gibi (sanirim disi kus tuye girdi belki ondan da istemiyor olabilir.)
Su siralar ikisi birlikte yuvaliga giriyorlar
@RumpheLstiLskin @mutluş @Yusuf Kürşat AKKUŞ
Bence olacak gibi bu iş.dişi henüz hazır değil sanırım zamanla olur.tüydeyse kuşlar çiftleşme olmuyor diye biliyorum.eş olmuşlar ne güzel:D

• Beğen