Karadeniz Pet

Erkek muhabbet kuşu çiftleşme sorunu

Muhammed35

Yeni Üye
Merhabalar öncelikle,
2 yaşında ingiliz çiftim var yeni eş vurdum karşılıklı ilgileri çok iyi fakat erkek üstüne çıktıgında icratı gerçekleştiremiyor tam olarak üzerinde duramıyor daha öncesinde hiç çiftleşmemiş ve dişi 3. Boş yumurtayı atıyor.Bu durumda herhangi bir şey yapmam gerekiyor mu?Dişi boşa yatmasın diye yumurtaları çektim altından.

Merhabalar öncelikle,
2 yaşında ingiliz çiftim var yeni eş vurdum karşılıklı ilgileri çok iyi fakat erkek üstüne çıktıgında icratı gerçekleştiremiyor tam olarak üzerinde duramıyor daha öncesinde hiç çiftleşmemiş ve dişi 3. Boş yumurtayı atıyor.Bu durumda herhangi bir şey yapmam gerekiyor mu?Dişi boşa yatmasın diye yumurtaları çektim altından.
Boş olduğundan eminsen alman iyi mutlaka bir yerde başaracak kafes duzenin tüneklerin falan doğruysa hal olacaktir

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar öncelikle,
Aynı sorun benim çiftimde de var. Üstüne çıkıyor ama çiftleşme gerçeklemiyor. Dişi henüz yumurta çıkarmadı. Sanırım zamanla öğrenirler

Aynı sorun bende de mevcut erkek üstüne çıkıyor işi gerçekleştiremiyor. yer beğenemiyor gibi üstünde dolanıp düşüyor acaba nasıl öğrenir bir bilginiz varmı? Birde sizinkiler işi pişire bildiler mi
Aynı sorun benim çiftimde de var. Üstüne çıkıyor ama çiftleşme gerçeklemiyor. Dişi henüz yumurta çıkarmadı. Sanırım zamanla öğrenirler