Karadeniz Pet

erkek muhabbet kuşum dişi muhabbet kuşundan korkuyor

can2333

Yeni Üye
arkadaşlar geçengün 7 aylık erkek muhabbet kuşuma 2 ylık dişi kuş aldım ve kafese koydum erkek kuşum muhabbet kuşumdan korkuyor yanyana gelemiyorlar aldığım yerdeki adama söyledim birşey olmaz alışırlar dedi 2 saate ama 2 gündür erkek kuş korkudan ne yapacağını bilmiyor .sizce kuşumu değiştirsemmi ve kuşuma nasıl bir eş almalıyım...:):):):):):):):(:(:(:(

bence de alışırlar bekmelisin daha anlam verememiştir bu yeni kuşa ...

2 gündür moralim bozuldu benimde acaba birbirleriyle anlaşmadılarmı diye

yok yok zaman tanımalısın kuşlara 7 aya kalmaz inşallah yavru alırsın...

arkadaşlar geçengün 7 aylık erkek muhabbet kuşuma 2 ylık dişi kuş aldım ve kafese koydum erkek kuşum muhabbet kuşumdan korkuyor yanyana gelemiyorlar aldığım yerdeki adama söyledim birşey olmaz alışırlar dedi 2 saate ama 2 gündür erkek kuş korkudan ne yapacağını bilmiyor .sizce kuşumu değiştirsemmi ve kuşuma nasıl bir eş almalıyım...:):):):):):):):(:(:(:(

Daha dur ! Ayrıca 7 aylık erkeğe 2 aylık dişi almak uygun değil.Dişi yavru,erkek erişkin olmaz böyle.İki muhabbet kuşunu yanyana koyunca anında çiftleşecekler diye bir kural yok.En az 1 ay lazım birbirlerine alışmaları için.İlk zamanlarda birbirlerinden korkabilirler merak etme.Bence o dişiyi değiştirin en az 5 aylık bir dişi al.

abicim bide erkek kuşum 7 aylık elime felan gelmiyor herşeyden korkuyor hemen hemen omuzuma geliyor başıma çıkıyor ama elime gelmiyor ne yapmam lazım elime alışsın diye

7 aylık kuşa 7 aylık bir eş al bence

Geri