Karadeniz Pet

Erkek muhabbet kuşum ne zaman dişiyle çiftleşir

yunus emre44

Yeni Üye
merhaba geçen konu açmıştım dişi kusumun tam yumurtlama zamanında erkeğin biraz kucuk oldugunu soylediler peki erkek ne zaman çiftleşme zamanına gelir kızıştırıcı veriyorum dişi kuşumun burnu kahverengi olmuş bu kızıştığı anlamınamı geliyor

IMG_20190905_125532.jpg

merhaba geçen konu açmıştım dişi kusumun tam yumurtlama zamanında erkeğin biraz kucuk oldugunu soylediler peki erkek ne zaman çiftleşme zamanına gelir kızıştırıcı veriyorum dişi kuşumun burnu kahverengi olmuş bu kızıştığı anlamınamı geliyor

Ekli dosyayı görüntüle 41423
Kuşlarınızın arasında ne kadar yaş farkı var ? Yaştan dolayı biraz büyümesini bekleyebilirsiniz.
Kafese yuvalık takın ve dibine talaş dökün.
Kalamar kemiği takmanizi öneririm. Kizistirmak icin yumurta maması hazırlayın.

Kuşlarınızın arasında ne kadar yaş farkı var ? Yaştan dolayı biraz büyümesini bekleyebilirsiniz.
Kafese yuvalık takın ve dibine talaş dökün.
Kalamar kemiği takmanizi öneririm. Kizistirmak icin yumurta maması hazırlayın.
Dişi 6 aylık yuvalık taktım teşşekür ederim

Kuşlarınız daha çok küçük en sağlıklı kuluçkalar 1 yaş ve üzeri çiftlerde oluşur. Daha çocuk olan kuslarabu sorumlulugu yuklemeyin lütfen

Kuşum sürekli mineral bloktan yiyor yemden çok ondan yiyor gibi çiftleşme dönemi geldiği için olabilir mi kuşum erkek

Ekli dosyayı görüntüle 41423

Erkek kuşunuzun biraz daha büyümesini bekleyin. Birbirleriyle anlaşıp yem felan kusuyorlar mı ?

Geri