Karadeniz Pet

Erkek muhabbet kuşunda cere kahverengileşmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burcu2b

Yeni Üye
Arkadaslar herkese merhaba. Muhabbet kusum 3 yasında ve erkek. Cere rengi lacivertti. Son 20 gündür kahverengileşmeye başlamış. Sebebi ne olabilir. Hafif çatlak bir görüntüsü var ceresinin. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen. Ben mantar olduğunu düşündüm ama emin değilim. Kendisi çok sağlıklı.

IMG-20200507-190115

Bu önceki hali. Dişisi de var. Oda 2.5 yasında.

Son düzenleme:
Nesi var acaba ustalar bir baksın bakalım

Arkadaslar yardımcı olun lütfen. Veterinere gitmeyi bırakın evin eşiğinden geçmeye korkuyorum hastalık yüzünden. Birde veterinerden bu küçük cana bulaşırsa tırlatırım. Bu konuda bilgisi olan yok mu hiç.

Bugun veterinere gittim. Herşey tamam. Sitedeki arkadaşlar sağolsun hiçbir şey bilmiyor. En ufak bir tedirginlikte veterinere gidin. Çok yalan yanlış yazanlar oldu

Bugun veterinere gittim. Herşey tamam. Sitedeki arkadaşlar sağolsun hiçbir şey bilmiyor. En ufak bir tedirginlikte veterinere gidin. Çok yalan yanlış yazanlar oldu

Burada insanlara yardımcı olmaya çalışan belirli alanlarda bilgili üyelerimiz mevcut hiçbir şey bilmiyorlar demek etik olmaz. Sizin sorununuz ile ilgili bilgiye sahip olmadıkları için yorum yapmamayı tercih etmişler zaten geçmiş yorumlara baktığımda kimse böyle bir durumu var aman veterinere koşun kuş ölür gider dememiş. Biraz empati kuralım ve yardımcı olmaya çalışan insanların emeklerini hiç etmeyelim.

Konu Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri