Karadeniz Pet

Erkek ve Dişi sizce çiftleşmeye hazır mı?

Danci

Meraklı Üye
arkadaşlar resimdeki kuşlarımın kızışma durumu nedir?

Bir de sarının ırkını söylerseniz sevinirim

byO08G.jpg

ARKADAŞLAR KAFESE YENİ DİŞİ ALDIM KUŞ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZİ ALAYIM

8P0EyA.jpg

Son düzenleme:
2side üretime elverişli Soldakini de
erkege benzetsim önden cekermisiniz

Son düzenleme:
Bu resime göre kuşların ikiside erkek

LQJMvo.jpg

Bu resime göre kuşların ikiside erkek
Resim ekledim hocam, birde erkek ayağını sürekli üstüne atmaya çalışıyor ama sarımizin vermiyor. Sarı bana geleli 2 hafta oldu daha

Flashsız cekermisin uzman arkadaşlarda bir görsün bana erkek gibi geldi

Bir daha bakın isterseniz

PQRWV5.jpg

Erkek kuşumla birbirine yem kusuyor falan. Erkek kuşum sarının üstüne ayak Atıyor falan anlamadım

Ekli dosyalar

• IMG_0280.JPG
    IMG_0280.JPG
    1.2 MB · Görüntüleme: 22
Erkek kuş benim de bir erkek kuşum vardı erkeğe kur yapıyordu böyle seyler olabiliyor değiştirin

bu kuşların ikisi de erkek , yem kusmaları ayak atmaları şaşırtıcı

Sarı kuş dişi. Biraz sabır yuvayla ilgisi nasıl

Sarı kuş dişi. Biraz sabır yuvayla ilgisi nasıl
Cengiz hocam yuvaya fazla yanaşmıyor ama kuş elimdeyken kaçmıyor falan. Erkek elimdeki sarının hemen yanına ucuyor elimde bile birbirlerine yem kusuyorlar. Birbirlerini kaşıyorlar falan anlamadım gitti. Şimdi arkadaşlarda erkek diyor iyice kafam karıştı.

Erkek kuş benim de bir erkek kuşum vardı erkeğe kur yapıyordu böyle seyler olabiliyor değiştirin
bu kuşların ikisi de erkek , yem kusmaları ayak atmaları şaşırtıcı
Arkadaşlar diğer arkadaşlarımızda dişi diyor. Ben bu sarı kuşu Uzman TV'de videoda yorumlarda bulunan Mehmet Çakıcı adlı kişiden aldım. Adam direk damızlık olarak kafesten bana bunu verdi. Yani dişiyi, erkeği ayıramıyorsa daha ne diyim.

Cengiz hocam yuvaya fazla yanaşmıyor ama kuş elimdeyken kaçmıyor falan. Erkek elimdeki sarının hemen yanına ucuyor elimde bile birbirlerine yem kusuyorlar. Birbirlerini kaşıyorlar falan anlamadım gitti. Şimdi arkadaşlarda erkek diyor iyice kafam karıştı.[/QUOTE
erkek değil kuşunuz tam bir hanımefendi kendisi hiç kafanız karışmasın

Her 2 kuş da erkek son fotodan anlaşılıyor ki sarı kuş da erkek. Parçalı kuşlarda cere hic maviye dönmeyebiliyor. pespemb kalabiliyor. Buna çok benzeyen bir kuşum var erkek. 3 ağız yavrusunu aldım isterseniz fotoğrafıni da atabilirim.
Durum bu şekildeyken çiftleşmelerini beklemeyin bence. :D
Bu arada 2 erkek kuş birbirine yem kusabilir normal bir şey.
Keyifli hobiler

Her 2 kuş da erkek son fotodan anlaşılıyor ki sarı kuş da erkek. Parçalı kuşlarda cere hic maviye dönmeyebiliyor. pespemb kalabiliyor. Buna çok benzeyen bir kuşum var erkek. 3 ağız yavrusunu aldım isterseniz fotoğrafıni da atabilirim.
Durum bu şekildeyken çiftleşmelerini beklemeyin bence. :D
Bu arada 2 erkek kuş birbirine yem kusabilir normal bir şey.
Keyifli hobiler
Arkadaşlar kuşlar nasıl erkek ya kimisi dişi diyor kimisi erkek diyor nasıl olur bu? Hepinizin yorumuna saygım var ama iki derede bi arada bıraktınız beni

Arkadaşlar kuşlar nasıl erkek ya kimisi dişi diyor kimisi erkek diyor nasıl olur bu? Hepinizin yorumuna saygım var ama iki derede bi arada bıraktınız beni
Kuşların ikiside erkek ilk yorumdada dediğim gibi birbirlerine yem kusma kur yapma gibi şeyler aynı cinsiyetler arasında da olabilri birini değişmeniz lazım

Geri