Karadeniz Pet

Erkek yeni aldığım dişiden küçük gibi duruyor.

berkaydemiral

Yeni Üye
Dün yavruluktan bu yana beraber olan iki kuşumdan biri kaçtı. Biri dişi biri erkek diye almıştık ikiside erkek çıktı.Neyse yalnız kalmasın diye götürdük dişi seçmeye. Bunla baya yaklaştılar falan, sonra ordaki abi kuşları bizim kafese attı. Kafesde hiç kavga etmiyorlardı hatta abi şaşırdı dişi kovalamıyo erkekde yanaşmıyor diye. Şu andada durum öyle. Ama şöyle baktığımda dişi erkekten cüsse olarak büyük duruyor.Ordaki abi uçmadıklarından dedi. (Erkek 1yıl 2aylık, dişiyi bilmiyorum).

Yeni aldığımız kuşun orda çok dikkat edemedim gövdesinde böyle bir yer var sıkıntı olur mu? Kuyruk ve kanat tüyleride yalpa yalpaydı ama ordaki her kuşun öyleydi ama problem olur mu ?

Yeni aldığımız kuşun orda çok dikkat edemedim gövdesinde böyle bir yer var sıkıntı olur mu? Kuyruk ve kanat tüyleride yalpa yalpaydı ama ordaki her kuşun öyleydi ama problem olur mu ?

zamanla sizin elinizde kaldıkça düzelir tüyleri. beslenme tarzı vs. zamanla diğeri gibi olur. benim yeni mavi sevda papağını savaştan çıkmış gibiydi ilk getirdiklerinde. şuan peluş oyuncak gibi. bol bol cevizini fındığını fıstığını yedirin. sebze meyvesini de yesin. bulduğunu yesin yani, zengin besleyin. benim açtığım beslenme konusu ile fbumut ' adlı üye arkadaşımızın da beslenme konusunu bulun okuyun. bu hayvanlar zengin beslenip, uçup, stressiz yaşadıkça sağlıklı oluyo

Geri