Karadeniz Pet

Eş tutma - tutmama

Ahmet Can

Yeni Üye
Petshopa eşleştirmesi için verdikten uzun bir süre kuşların eş olduğunu daha doğrusu kavga etmediği ve uzak durmadıklarını söyledi ben de güvenip aldım eve geldim geldikten 1 gün sonra kaşımaa falan yaptı fakat bugün ardaların mesafeli bir şekilde duruyorlar ayreten dişi kuşum erkek kuşum yanaşınca gaga atıyor acaba sorun nedir yardımcı olursanız sevinirim.

Hiç bir sorun yok . :) Kuşlar eş oldular ve hep yan yan durarak birbirlerini kaşıyacaklar diye bir kural yok. Hemen kuşlar çiftleşerek yavru alacağını düşünmeyin. Kuşlar yeni gelmişler ve ortamı tanımıyorlar. Ayrıca kuşlar çiftleşmek için hazırlar mı ? Yani sizin anlayacağınız biz istiyoruz diye kuşlar yavru vermez. Onlar istedikleri ve hazır oldukların da yavru verirler. :)

Hiç bir sorun yok . :) Kuşlar eş oldular ve hep yan yan durarak birbirlerini kaşıyacaklar diye bir kural yok. Hemen kuşlar çiftleşerek yavru alacağını düşünmeyin. Kuşlar yeni gelmişler ve ortamı tanımıyorlar. Ayrıca kuşlar çiftleşmek için hazırlar mı ? Yani sizin anlayacağınız biz istiyoruz diye kuşlar yavru vermez. Onlar istedikleri ve hazır oldukların da yavru verirler. :)
Cevabınız için teşekkür ederim bir anda böyle olmaları korkuttu iyi akşamlar.

Geri