Karadeniz Pet

Evcil erkek kuşa eş alma

Yunus Emre Zandolu

Meraklı Üye
Evcil erkek kuşun yanına eş alıp yavru alabilen var mı?

Kuşu salma dişilerin olduğu kafese atarak eş seçtire bilirsin facia olmaz daha sonra iki kuşu ayrı kafeslerde takviye ve bakımlarını yapar birleştirirsin
Bunu hep öneriyolar ama her okuduğumda "öyle hastalık kapmaz mı bir sürü kuşun içinde" diye düşünüyorum. Seçtiği kuş bile hasta olamaz mı? Tamamen risksiz bir yöntem midir? Merak ediyordum hazır konusu açılmışken size sorayım dedim cevaplarsanız memnun olurum.

Aynı durumda olan erkek kuşa tam 4 kez farklı dişi deneyerek sonunda eş tutturabildim denemediğim yöntem kalmadı en son cremio bi dişi buldum umudum kalmamıştı ancak 1 ayda eş tuttular yumurta bekleniyor şuan

Aynı durumda olan erkek kuşa tam 4 kez farklı dişi deneyerek sonunda eş tutturabildim denemediğim yöntem kalmadı en son cremio bi dişi buldum umudum kalmamıştı ancak 1 ayda eş tuttular yumurta bekleniyor şuan
Ben 2 yıl once aldım bir tane. Cok iyi anlasiyorlar birbirini kasiyorlar falan. Ama erkek sureli kur yapmasina ragmen disi uzaklaştırıyor kendinden. Disi 3 yasinda bu zamana kadar bir kez bile kizismadi. Anlamadım gitti.

Yavru bir dişi alıp ayri kafeste evcillestirip büyüyünce birlestirsem. Yavru alma ihtimali cok yuksek olur mu ki. Yoksa evcil dişi de es secer mi

Dışı kaçıyorsa hazır değildir ayırıp takviyeleri yap öyle birleştir

dışardan direk dışı alıp getirirsen es tutmama riski var belki de direk es tutar şans
Usta kus 2 yıldır bende ve 3 yasinda ne zaman hazir olacak bu. Bu zaman kadar hic kizismadi bir de.😁. 3 kez ayirma yontemi denedim.olmadi. sonra 2 cift kus daha aldim suru psikolojisi olsun diye sonradan getirdiklerim yumurtladi bunda hareket yok. Hep en kaliteli urunleri kullandim. Etkisi yok. Amacım uretim yapmak degil erkek kusum 2 yıldır kur yapiyor hic karsilik alamadi. Yazik kusa😁