Karadeniz Pet

Evcil Muhabbet Kuşunu Çiftleştirme Taktikleri

emo2832

Yeni Üye
Arkadaşlar konuşan muhabbet kuşum var, yanında da yabani bir dişi var. Dişi yuvalığa giriyor çıkıyor erkekle çiftleşmek istiyor ama erkek, dişi üzerine gelince hemen kaçıyor. İkiside kızgın. Bunları nasıl çiftleştirebilirim ?
Birbirlerini kaşıyorlar ve yem kusuyorlar.

benımde erkek evcıl dısı degıl bende kzıstırıyorum ama bekleyecez hemen hemen aynı sorun bendede var benım yuvalıga gırmıyo bıle

Kuşun hikayesini bilmeden, sebeplerini ve çözüm önerilerini söyleyemeyiz

Arkadaşlar konuşan muhabbet kuşum var, yanında da yabani bir dişi var. Dişi yuvalığa giriyor çıkıyor erkekle çiftleşmek istiyor ama erkek, dişi üzerine gelince hemen kaçıyor. İkiside kızgın. Bunları nasıl çiftleştirebilirim ?
Birbirlerini kaşıyorlar ve yem kusuyorlar.
Hayırlı üretimler kardeş bende konu açacaktım açılmiş konulara bakayım dedim aynısı bendede var şüan burdan seslenelim profesyonel lerre seslenelim biz ne yapmalıyız yardım ıstıyoruz ve bilgı istıyoruz

Profesyonellerin, aynı mekanda birçok kuşy vardır ve bu kuşlar, kendi türlerinin olduğu ortamda daha rahat çiftleşirken, evcil kuşlarda durum biraz daha farklıdır

Oyuncakları, fazla tünekleri kafesten çıkartın. Kuşları salmayın, yuvalık takılı olsun. İnternetten çiftleşme ve yavru besleme sesleri bulup dinletin.
Allah razı olsun hocam sizlerden oyuncaklar yok bir tünek var dişi yuvaya gırıp çıkıyo sesler dahı geliyor takırtılar ve bir birleriyle ilgılenıyorlar dişi çifleşmek istıyor. Erkekde kur yapıyor ama çifleşme olmuyor neden acaba lütfen bize bilgi verin başka ne yapmalıyız

Arkadaşlar bide bazen dişi erkeği zorla yuvalığa sokuyor ve çıkmasın diye kapıda bekliyor :D Bunun nedeni nedir ?

Geri