Karadeniz Pet

Evde uretim yapiyorum ve cogaldilar ben bireysel olarak nasil satabilirim sizler bu tarz durumlarda

Erhan Ozgur

Yeni Üye
Abiler benim bir cift muhabbet kusum yavrulayarak 10 kadar oldu ve altinda hala yumurta var ve satmak istiyorum inanin ben daha cok acemiyim ve siz degerli buyuklerimin yol gostermesi ile ilerlemek istiyorum bana bu konuda yardimci olacaginizi can-i gonulden biliyorum ve ilerleyen zamanlarda kendi dukkanimda bunu ureticilik yaparak devam ettirmek istiyorum yeterli derece bilgiye sahip olursam bu benim icin altin degerinde olacaktir simdilik elimdeki yavrulari satip yine yatirim yapmak istiyorum istedigim ucret oyle cok birsey degil tanesini 25 den satsam bile yeterlidir evde yerim yok

Yaşadiginiz yere göre kuş fiyatı değişiyor bizim burada gaziantepde petshopdan alım 40 petshopa satış 30-35 gidiyor petshoplara satabilirsiniz yada internetten ilan vererek alıcı bulabilirsiniz

İnternetden satın önce Facebook da çok oluyor gruplar.heryere koyun fşyatı uygun olursa alıcı bulurlar.petshopa satabilirsiz ama hayvana yazık en iyisi onu son çare olarak düşünün.

Forumdan ilan verebilirsiniz. En azindan ilgili ve bilgili insanlara gideceklerdir.