Karadeniz Pet

Eve Yeni Gelen Kuş

hyenaflow

Yeni Üye
Arkadaşlar az önce kuş aldım ama kus direk uyudu çokda tepki vermiyor ve ayağının altı kırmızıyla turuncu karışık bir renk bunlar normal midir?

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biraz cıvık ve poposuna yapışıyor kendisi temizlermi?

Dışkısının fotorafını atarsan daha detaylı bilgi verebiliriz onun dışında henüz yeni geldiği için durgun olması normal size alışssın ona bol bol ilgi ve sevgi verin sonra enerjik ve birazda yaramaz olur

Kakası ishal gibiydi korkudandır diye sandım ama
2d1d5988de0d6f3be0b32839cdc1926a.jpg
306e7653575f79d278279dc17139347c.jpg

Hafif ishal gibi gözüküyor bir iki gün marul vermeyin suyunada limon damlatın bi kaç damla ve odada klima vs gibi şeyler varsa kapatın onun dışında sadece yeni evine ve sana alışmaya çalışıyor gibi

Hafif ishal gibi gözüküyor bir iki gün marul vermeyin suyunada limon damlatın bi kaç damla ve odada klima vs gibi şeyler varsa kapatın onun dışında sadece yeni evine ve sana alışmaya çalışıyor gibi
Kafese elimi soktum yemliği takmak için ve önceki kuşlarım hiç ısırmazken bu ısırdı ve elim kanadı. Bu yaşta bunu yapıyorsa büyüyünce neler yapmaz. Değiştireyim mı kuşu?

Kafese elimi soktum yemliği takmak için ve önceki kuşlarım hiç ısırmazken bu ısırdı ve elim kanadı. Bu yaşta bunu yapıyorsa büyüyünce neler yapmaz. Değiştireyim mı kuşu?

Yanlış bir düşünceye sahipsiniz. Size alışkın olmayan eve yeni gelen kuşun ilk günden omzunuza çıkıp sizle oyun oynamasını beklemiyorsunuzdur umarım. Kendinizi alıştırmanız lazım bu da çaba sevgi ve özveri gerektirir.

Yanlış bir düşünceye sahipsiniz. Size alışkın olmayan eve yeni gelen kuşun ilk günden omzunuza çıkıp sizle oyun oynamasını beklemiyorsunuzdur umarım. Kendinizi alıştırmanız lazım bu da çaba sevgi ve özveri gerektirir.
Haklısınız teşekkürler

Geri