Karadeniz Pet

feshaneden ingiliz yavru muhabbet :)

• Konbuyu başlatan SefaKaraa
  • Başlangıç tarihi
S

SefaKaraa

Guest
Herkese iyi akşamlar. bugün feshaneye gittik, biraz dolaştıktan sonra kafes ve ingiliz yavru kuş aldım. gayet iri , kendinden uzun kuyruk var maşallah :)
vrh3y.jpg

vrh62.jpg

vrjbv.jpg

arkadaşlar yavru muhabbet isteyen arkadaşlar varsa gidip görebilirler. gayet iri yavrular var. 1 üreticinin standında 25-30 tane albino ve 25-30 civarı da lutino vardı. orta kısımlarda biyerde. özellikle lutino ve albino arayan arkadaşlar bulabilirler. kafes aldım. petshopların 40 lira fiyat istediği kafesi 20 tl ye aldım. yem çeşitleri, mama çeşitleri fazla fazla. jumbo , ingiliz, çek, yerli yavrular mevcut. bu kuşu aldığım yeri şöyle tarif edeyim. kapıdan girdikten sonra sola dönün, en sona doğru ilerleyin,kafes standı var. ordan sağa doğru ilerleyin sol tarafta kafes , box standları var en sona doğru ilerleyin en sondan 2.-3.-4. standlardan biri. büyük ihtimalle 3. stand. gayet iri güzel kuşlar vardı. saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah güzel kuş.Yarın gidicem bende kışmetse ne kadara aldınız?

Son düzenleme:
35 tlydi usta. biz arkadaşla 2 tane aldık 30 a indirdi.

hayırlı olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlı olsun

maşallah çok güzel görnüyor kardeşim sağlıklı sıhhatli büyütürsün inşallah.

amin.çok teşekkürler. bugün ordan hiç çıkmak istemedim yav :) cennet gibi :)

bende çok gitmek istiyordum ama full çalışıyorum kısmet olmadı bu sefer acaba bir daha ne zaman olur.

bende istyordum gtmek ama nasip olmadı . bırdaha bayaaa süre sora olur :(

Aslında sracağım soru dolaylı olarak konu ile ilgili.

Bende bugün bir yavru kuş aldım Ankarada ve daha yeni yeme düşmüş, sahibi aspur ver dedi 1 hafta yağlansın ve gelişsin diye birde normal yem ishal edebilir şimdi dedi.

Üretici arkadşların önerisi nedir acaba? Yeni yeme düşmüş yavru kuş için bakım nasıl olmalı?

Maşallah çok güzel bende yarın öğleden sonra ordayım. İhtiyaç listemi yaptım güzel ingiliz varsa 2 çift alıcam ekstra olarak.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:11 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

Bu arada yavrulardan bahsetmişsiniz damızlık ve çiftlerde var mı?
Yarını sabırsızlıkla bekliyorum.

evet damızlıklarda var. dediği yerde de var , diğer standlardada var. zaten yanlarından geçerken görürsünüz tavuk gibiler :) jumbo , ingiliz çiftler :)

aynen cok guzel :D insanin cıkasi gelmiyor ben 2 paket daldari ,10tünek mama falan aldim cok uygun yarinda ins. gidicem üretim kafesleri var hasta oldum ama o kadar para yok :D

bende tünek alıcaktım almadım. eve geldim düşündüm acaba neden almadım diye. 10 tane civarı tünek 5 tl ydi. çifthane 20 tl yazıyodu biyer. ama kafes telleri dik şekildeydi. yatay değildi. gayet uygun fiyatlar forumdaki arkadaşlar kaçırmasın bence :)

bende tünek alıcaktım almadım. eve geldim düşündüm acaba neden almadım diye. 10 tane civarı tünek 5 tl ydi. çifthane 20 tl yazıyodu biyer. ama kafes telleri dik şekildeydi. yatay değildi. gayet uygun fiyatlar forumdaki arkadaşlar kaçırmasın bence :)

aynen cok guzel :D insanin cıkasi gelmiyor ben 2 paket daldari ,10tünek mama falan aldim cok uygun yarinda ins. gidicem üretim kafesleri var hasta oldum ama o kadar para yok :D

Hocam ortalama fiyat ve ürünleri yazabilir misiniz size zahmet :)
Gideceklerde ona göre yanında para götürür :)

ankarada da böle yerler kuruluyormu acaba bilginiz varmı ?

Buradan bakabilirsin takvimi var.
Yanlarında yazan rakamlara göre en altta kuş türleri yazıyor:
T.K.K.K.F. 2013 – 2014 Sezonu Yarışma Takvimi

Teşekkür ederim

Geri