Karadeniz Pet

fevzi özyayla ustamızın kümesine hem ziyaret hem ticaret :)

Berkay ERDİNC

Emektar Üye
bügün fevzi ustamızın kümesindeydik.sağolsun güler yüzünü yardımlarını tecrubelerını paylaşmayı samımıyetını hiç eksik etmedi. bu işin hakkını sonuna kadar verdiği kuşları ve kümesının kalitesınden acıkça belli oluyor maşallah.
ilgi alakası ve bu güzel kuşları bana sahiplendirdiği için çok teşekkür ediyorum:)

show erkek

show dişi

ve ingiliz kırıkları

Son düzenleme:
maşaallah çok güzel kareler bunlar kuşlarınızda hayırlı olsun bereketli üretimler

cenabı allah sağlıklı sıhhatli bol yavrulu günler getirmesi dileğiyle konyadan Mehmet kaymakçı .

Maşallah. Hayırlı olsun kuşlarınız. Ömürleri uzun olsun İnşallah. Keyifli hobiler.

hayırlı olsun...
Fevzi ustam bi ayrı dünyadır bence,
en iyisini yapmışsınız....

Teşekkür ederim iyi dileklerinizden dolayi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:03 -->-> Daha önceki mesaj 09:01 --

hayırlı olsun...
Fevzi ustam bi ayrı dünyadır bence,
en iyisini yapmışsınız....

Haklısın ustam :) teşekkür ederim

Teşekkür ederim kardeşim bol bol yavrular alırsın ınsallah..

İyi dileklerini paylaşan herkese tesekkurler.

Maşallah, hayirli olsun, bol bol sağlıklı yavrular alırsın inşallah.

Hayırlı olsun

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah hayırlı satışları olsun

Izmir'in iki degerli ustasi yanyana... Hayirli ugurlu olsun... Cok guzel kuslar masallah

Usta olmasa da kalfa demek lazim Berkay Bey :) Anca benim gibi yalniz bir cifti olup yeni yavru alan, cicegi burnunda arkadaslar cirak olur :)
teveccühünüz hakan bey :) fakat birkaç çiftle usta yada birkaç senede usta olunmuyr bu şekilde bu işte usta oldugunu zannedende yanılıyr tecrube lazım seneler lazım bu sıfat için biz sadece bu yolda naçizane ilerleyen insanlarız :)
güzel yorumlarınız için tesekkur ederim :)

Geri