Karadeniz Pet

Fistik ve Bidik cinsiyet yardimi

kimble01

Yeni Üye
Kuslarimin cinsiyetleri irklari hakkinda yardiminizi rica ediyorum.
P_20170419_225918_1_p.jpg P_20170419_225843_1_p.jpg P_20170419_225535_1_p.jpg P_20170419_225457_1_p.jpg

İkiside erkek

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

iki yavruyuda beraber aldım, birbirlerine eş olurlar diye düşünmüştüm :(

ikisinin beraber durmasın da bir sıkıntı olur mu ? ayırmam gerekir mi? yavrular yaklaşık 3 aylık diye biliyorum. Irk ları nedir.

İkiside erkek kuslarinizin. Ben sizin yerinizde olsam yesili tutarim.mavi olanida disiyle degisebilirsiniz aldiginiz yerden.

Fıstık çok hareketli maşallah, şimdi aldığım yer ile görüşeceğim değiştirmeyi kabul ederse değiştireceğim.

birbirine saldırmıyorlarsa hiç problem yok birde sen alıştıysan hiç geri verme bence :) tabi eğer yavruları olsun diyorsan o başka

Birbirlerine alışkınlar sorun olmuyor ama ben eş olsunlar istiyorum.

İkisi de erkek ve bence yeşili ver maviyi tut :D

Kuşlarımın ikisini de çok seviyorum yeşil olan biraz daha vasıflı bir kuş, çift olmalarını istediğim için değiştirmek istiyorum.

:D Shinigami de baya net bir kuştu renkleri çok canlıydı. Albino kırması idi. Normal muhabbet kuşundan biraz daha büyüktü. Double mı bişey deniyor onlara :)
Hiçbir bilgim yok :( Gerçekten çok tatlı bir kuşmuş, tekrardan Allah sabır versin:(

Maşallah ikikiside çok güzel erkek. Mavi kuşun yavruları çok güzel olur. Mavi sizde kalsın yeşili değiştirin.

Geri