Karadeniz Pet

Folluklar LA1008

Maşallah abi folluklar süper içindekilerle beraber. Ki siteye de baktım. güzel olmuş gerçekten.

ne diyelim Allah analı babalı büyütsün :)

Abi kuşların maşallah çok güzel bu plastik folluk muhabbet kuşu için değil dediler bana kanarya için dediler bende yuvalık var içini sadece kuş kumu koydum bundan almalımıyım kuş kumundan daha mı iyi bunlar birde sen bunu ölçülerini verir misin benim yuvalığa olacak mı diye bakım :)

Abi kuşların maşallah çok güzel bu plastik folluk muhabbet kuşu için değil dediler bana kanarya için dediler bende yuvalık var içini sadece kuş kumu koydum bundan almalımıyım kuş kumundan daha mı iyi bunlar birde sen bunu ölçülerini verir misin benim yuvalığa olacak mı diye bakım :)

Birkaç boy var bildiğim kadarıyla. Bu stadart boy.
İçine plastik folluk konabilen yuvalık almalısın. Her yuvalığa olmuyor. ==> http://naturbird.com/urun/folluklu-kontraplak-yuvalik/
Kanaryanun yuvalığı ve folluğu farklıdır. Bununla ilgisi yok.
Plastik folluk temizlik açısından çok rahat. Elinde bir yedek olursa, direk yumurtaları ve/veya yavruları aktarıp hemen yuvalığa geri koyabilirsin.

Son düzenleme:
bende 2 tane folluk var klasik 14x14 şeklinde kare 2 tane klasik 7 tl lik sendeki folluklar daha büyük herhalde :)