Karadeniz Pet

Göğüs kemiğinin ele gelmesiyle alakalı

Hayal Güç

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar merhaba. Bu kuruma başlangıcı olarak söylenen kuşun zayıflaması durumunda göğüs kemiği hissediliyormuş. Ben şunu merak ediyorum. Burada ki kemik hissetme durumu nedir? Yani normal bir kuşta göğüs kemiği hiç mi hissedilmiyor? Ben elime aldığım her kuşta o kemiğin hissedildiğini fark ediyorum.

Arkadaşlar merhaba. Bu kuruma başlangıcı olarak söylenen kuşun zayıflaması durumunda göğüs kemiği hissediliyormuş. Ben şunu merak ediyorum. Burada ki kemik hissetme durumu nedir? Yani normal bir kuşta göğüs kemiği hiç mi hissedilmiyor? Ben elime aldığım her kuşta o kemiğin hissedildiğini fark ediyorum.
Hayır keskin geliyorsa kuruma olabilir ben de tüm kuşlarımda o kemiği farkettim

Soyke dusunun o kemik her kusda elle hissedilir ama zayiflayan kus da bu kemigin her iki yaninda ki gogus eti kuculmeye baslar ve kemik sivrilmis gibi gozukur

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23]

Geri