Karadeniz Pet

Görme kaybı sorunu

Forumda bir arkadaşın kuşuda böyle kör olmuştu aniden ve krize giriyordu.ne yazıkki öldü.ona çok çare aramıştık ama bulamadık inşallah düzelir.böyle aniden kör olma durumları varmış ben yabancı forumda baya araştırdım ama onlar bile çare bulamamış.zehirlenme veya tümör gibi şeylerden bahsediyorlardı.vitamin eksiklikleri,kötü beslenme bu tarz şeyler nedenler arasında.
evet varmış malesef. vitamin veriyordum kuşlarıma ondan oldugunu duusnmuyorum. ve suan kuluçkaya hazırlannan dişisi var. erkek hastalanınca o . da strese gırdı. surekli bagırıyor ve yuvalıktan cıkmıyor. ne yapabılırım o dişiye bilmiyorum.

Çok geçmiş olsun. Yapacak bir şey yok. Son zamanlarını iyi geçirmesini sağlayın.
Levent Bey, kuluçkaya hazırlanan kızışmış dişisi vardı kuşumun. şuan o da strese gırdı yuvalıktan cıkmıyor. cıkınca yemlerini dağıtıyor bagırıyor. bu dişiye ne yapmalıyım sızce ? tekrar erkek kuş almak ıstemıyorum. dişi tek basına devam edebılır mı ?

Çok üzgünüm gerçekten keşke kanatlılardan anlayan bir veteriner baksa. Bence dişi ile erkeği farklı kafeslere koyun ikisi de birbirinin hareketlerinden korkabilir. Dişi tek başına hayatına devam edebilir yumurta yoktu dimi?

Çok üzgünüm gerçekten keşke kanatlılardan anlayan bir veteriner baksa. Bence dişi ile erkeği farklı kafeslere koyun ikisi de birbirinin hareketlerinden korkabilir. Dişi tek başına hayatına devam edebilir yumurta yoktu dimi?
aslında aradım sordum özellikle veterıneri. getır dedı ama ılaclar işe yaramıyor gibi. dişi ve erkeği ayırdım bölmeli kafeste. ama bırbırlerıne yakın olduklarında dişi erkeğin ayağını ısırıyor. suan yumurtlamadı ama kanatları düştü bugun yarın yumurtlar dıye beklıyordum. follukta duruyor gun boyu. dışkısı buyuk. asırı kalamar tüketiyor. yumurtası varsa ve yumurtlayacaksa naparım bılemıyorum aslındaa.

aslında aradım sordum özellikle veterıneri. getır dedı ama ılaclar işe yaramıyor gibi. dişi ve erkeği ayırdım bölmeli kafeste. ama bırbırlerıne yakın olduklarında dişi erkeğin ayağını ısırıyor. suan yumurtlamadı ama kanatları düştü bugun yarın yumurtlar dıye beklıyordum. follukta duruyor gun boyu. dışkısı buyuk. asırı kalamar tüketiyor. yumurtası varsa ve yumurtlayacaksa naparım bılemıyorum aslındaa.
hiç karışmayın belki bir mucize olur yumurta doludur. İnşaallah erkek düzelir belki ilaçlar zamanla tesir eder

Geri