Karadeniz Pet

Gözundeki sorun nedir ve ishal mı?

yağmurdiyorki

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşum ishaldi bir türlü gecmedi bir düzeliyor dışkısı bir sulu geliyor ne yapmalıyım bir de bir gözü yarı açık iki gündür ne yapmalıyım lütfen yardım edin kuş kaç gündür perişan oldu hep bir gözü üstteki gibi duruyor diğer fotoğrafta da gözünün normal duruşu var
151463485899692469873.jpg
15146350477672027348008.jpg

Geçmiş olsun, ben gözündeki sıkıntıyı tam göremedim ama sanki kapanmış gibi duruyor biraz, alerji olabilir orhitiosis geldi aklıma başlığı okuduğum zaman ama değil gibi. Anlattıklarınızdan yola çıkarak diyorum ki; ihal var gibi, dışkı görmemiz iyi olacaktır. Dolayısı ile dışkı resmini paylaşın. Ancak ishal için FLAGLY kullanabilirsiniz, oral süspansiyonunu alıp çeyrek suluğa 5 damla damlatın. Gagasından da sabah akşam birer damla damlatın, eğer gagadan damlatma yapamazsanız suyuna 10 damla damlatın ve 4 saatte bir suyunu tazeleyin. Tedavi 5 gün sürecek. Arkasından multivitamin ve probiyotik de gerekir, tedavi sürecinde yeniden bilgilendirme yaparsanız haberleşiriz. Ancak gözünü anlayamadım belki vitamin eksikliği varsa gözüne de vurmuş olabilir, ama bana öyle görünmedi, antibakteriyel bir damla alıp kullanabilirsiniz.

İshal kaç gündür devam ediyor, merak ediyorum?

Kuşun hasta olduğu kesin. Duruşundan belli. Sakuram’ın dediği tedaviye vakit kaybetmeden başlayın.

Geri