Karadeniz Pet

Güncelleme sorunu

Eyüpcan YATMAZ

Paylaşımcı Üye
Biliyorum burasi muhabbet ve diger kuslarin sitesi ancak bircok hobici normal mesleginin yaninda muhabbet kusu besliyor yada uretiyor belki yardimci olabilirsiniz.
Soruna gelirsek benim telefonum dun sabah bozuldu bende mecburen yeni telefon amak icin teelfonculara gittim. Gezdim dolasdim en sonunda HTC desire 820 aldim. Yurtdisi cihaz ama. Guncelleme bildirimleri vs geliyor ama yuklemeye calisinca yukluyor ediyor en sonda kirmizi unlem isareti ile hata veriyor. Benim bildigim yurtdisi da olsa guncellemeleri almasi gerekdigi. Ne yapmam gerek veya samsung gibi pc uzerinden vs guncelleyebilecegimiz uygulama vs varmi yardimlarinizi bekliyorum

yurtdışı htc sakın alma,ben aldım bozuldu 300 tl tamire verdim,tamir olmaz çalışmazsa pharanı geri verelim dediler,sonra tamirciler kıvırdı,biz öyle bir şey demedik diye,, sakın sakın alma htc, alırsın daha sonra hemen arızaya geçecek,ardından da tamircilere gideceksin, abi htc tamir etmiyoruz diyecekler, benim başıma gelen bu, sen bilirsin

yurtdışı htc sakın alma,ben aldım bozuldu 300 tl tamire verdim,tamir olmaz çalışmazsa pharanı geri verelim dediler,sonra tamirciler kıvırdı,biz öyle bir şey demedik diye,, sakın sakın alma htc, alırsın daha sonra hemen arızaya geçecek,ardından da tamircilere gideceksin, abi htc tamir etmiyoruz diyecekler, benim başıma gelen bu, sen bilirsin
Yaziyi iyi okursaniz anlarsiniz tefonu aldim ama guncelleme olmuyor hata veriyor cozumu varmi diye sormustum ama.
Elimde fazla para olmadigindan maalesef yurtdisi Suanda aldim bi kere insallah sorun cikmaz. Ama bu tefondan sonrada yine HTC almayi dusunuyorum yurtici sifir ama.
Guncelleme icin Cozumu olan varmi hata veriyor ilk mesajimda yazdigim sekilde