Karadeniz Pet

Güvendigimiz Veteriner Hekimleri Paylaşalım..

Candost Veteriner Kliniği

Telefon: (0452) 223 3171

ACİL : 0533 460 93 66

Düz Mah.Merkez Postahane Arkası Ticaret Odası Altı No:46
ALTINORDU/ORDU
52100 Ordu, Turkey

Not : Her türlü minik dostlarımız için Ordu da tek adres

Son düzenleme:
mediko vet
Hasan Şevket Caddesi, Deniz Sokak, No: 11 Daire: 1 Mimar Sinan Mahallesi, Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye
02128830878
bıcır ımızı iki kez ölümden döndüren serhad hoca ve eşi handan hanım..

arkadaşlar eskişehir'de hiç mi yok kuş konusunda güvenilebilecek veteriner ? Şu an kuşlarımın hepsi iyi durumda hiçbirinde sıkıntı yok fakat eskişehirdeki daha önceki veteriner tecrübelerim pek iyi değildi. Bir daha veterinerlik bir durum olursa sıkıntı yaşamak istemiyorum. Neresi iyidir ?

arkadaşlar eskişehir'de hiç mi yok kuş konusunda güvenilebilecek veteriner ? Şu an kuşlarımın hepsi iyi durumda hiçbirinde sıkıntı yok fakat eskişehirdeki daha önceki veteriner tecrübelerim pek iyi değildi. Bir daha veterinerlik bir durum olursa sıkıntı yaşamak istemiyorum. Neresi iyidir ?

Önceki sayfalarda alttaki klinik paylaşılmış.
Acil Veteriner kliniği
Adres: Yeni Bağlar Mahallesi Eti Caddesi No: 6/b, 26120 Eskişehir
Telefon: (0222) 330 3555

benım kuşumda ur var veterınere goturdum bsey yapamayız dedi. yardımcı olun kuşum ölmesin :(

Arkadaşlar izmir öz-vet kliniği fahiş fiyat çıkarır mı? Bugun sehirdisindan muhabbet kusumu oraya getirmek niyetindeyim. Kuşlara bakıyoruz dedi telefonda veteriner bey ama sizin deneyiminiz var mi bu veteriner kliniği ile?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İstanbul eyüp tarafında yok mu hiç? Hep uzaklarda var gözüküküyor.

Kocaeli için veteriner önerim
İZ-VET
kadıköy mahallesi atatürk bulvarı no:97/a, 41100 izmit/Kocaeli
(0262) 331 15 03

Antalya da yok mu hiç bildiğiniz

Merhaba,

Listede yer alan Bornova Öz-vet e tedavi icin muhabbet kusumu goturdum. Ancak memnun kalmadim. Izmir de isinin erbabi veterinerler varsa listeye eklenir umarim..

Saygilarimla.

Son düzenleme:
Merhaba,

3 yasindaki muhabbet kusumun boynunun tek tarafindaki tuyleri dokulmeye basladi. 1 hafta sonra biraz daha acilinca Izmir deki OZ VET e goturdum en iyisi oldugunu dusunerek. Muayene ucreti de 60 tl imis. Neyse oradaki bayan (veteriner olup olmadigindan emin bile degilim) bakti etti, hemen hayvanin ensesine damla damlatti ve mantar yada parazit var mi bakicaz bunun icin tuylerinden alip analize gonderelim dedi. (Rezalet ya!) Hayvani ben sevmelere doyamiyorum o kadar isten anlamayan biri ki kanat tuyunu cekince kanama basladi bakti durmuyor bir toz serpti yine durmayinca eliyle bastirarak birsure tutunca kanama durdu tabi benimki feryat figan hayvancagiz :((

Sozun ozu bu 2 islem icin 200 liramizi aldilar hic onemli degil ama ne parazit ne mantari anlayacak kapasitede bile degillerdi. Sadece paylasmak istedim ve izmir de gercekten hayvanlara deger veren bir veteriner bulana kadar forumdan sizlerden yardim almaya karar verdim.. hastaliklar bolumunden sorularimi yazicam eminim cok deneyimli gercek hayvanseverlerden daha net seyler ogrenebilirim.

Ozvet bu listede olmamali. Tabi bana gore.
Tedavi kolay bir süreç değildir. Bu yazı biraz sanırım kastı aşan bir yazı olmuş. Veteriner hekim tüy almış ve kanamış sonra da kanamayı durdurmuş bunda bir yanlış göremiyorum. Ayrıca geçen süre zarfında sonucu paylaşmalısınız. Bazen ameliyat bile yapılıyor eğer bu tarz uygulamalara dayanamıyorsanız veterinerler ve hatta ilgili mesleğin yetkili ve erbabları bu şekilde suçlanmamalı

Tedavi kolay bir süreç değildir. Bu yazı biraz sanırım kastı aşan bir yazı olmuş. Veteriner hekim tüy almış ve kanamış sonra da kanamayı durdurmuş bunda bir yanlış göremiyorum. Ayrıca geçen süre zarfında sonucu paylaşmalısınız. Bazen ameliyat bile yapılıyor eğer bu tarz uygulamalara dayanamıyorsanız veterinerler ve hatta ilgili mesleğin yetkili ve erbabları bu şekilde suçlanmamalı

Kasit derken, neyi kastediyorsunuz Ayhan Bey?
Bunun bir SUCLAMA oldugunu hangi cumleme istinaden yazdiginizi da anlayamadim. Benim sevmeye kiyamadigim kucuk dostuma, veteriner unvaniyla tuyu nereden nasil cekecegini bilemeyip "aci cektirdigini" anlatmamdan mi cikardiniz?

Bu baslik altinda herkes tecrube edip yada duyumlarla olumlu olumsuz klinik paylasiminda bulunmus. Ayni klinikten bir baskasi memnun kalmis onu da okudum. Benim icin uzucu ve memnun olmadigim bir deneyim nedeniyle fikrimi belirttim herkes gibi. Ama haklisiniz kimsenin ekmegine tas koymamak lazim yazimi duzeltiyorum hemen. Herkes yasayip karar vermeli.

Tedavi surecini yazarim tabiki, ilgili basliktaki mesajlarima.. cunku ben kucuk dostumu iyilestiricem. Yardimci olan forum uyelerine tekrar cok tesekkur ederim.

Saygilar.

İzmir Öz-Vet kesinlikle dikkatli inceleme yapıp kuşa değer veriyorlar.Ben memnunum bizzat ilgilerinden..

Zaten listede adı var fakat yeniden belirtmek istedim. İstanbul veteriner kliniği çok iyi bir klinik. Ümraniye den kalkar oraya giderim. Hatta Edirnede biyoloji okuyordum ordan kalkıp buraya götürürdüm.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri