Karadeniz Pet

Güvenilir dal darısı

06TR40

Yeni Üye
Merhaba, bu dal darısı güvenilir mi? Pet Shoptan ilk defa alıyorum bundan sonra aynı pet shopcudan gönül rahatlığı ile alabilir miyim?
f5f8f80bbebd9acc2bbb46f0606ec1f3.jpg

SM-A207F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biraz eski mahsüle benzettim ama foto yanılta bilir

Geçenlerde bende aldım dal darı aynı böyleydi. Petshop ithalat durduğu için bulamıyoruz dedi. Hatta daha önce 2 liradan alıyordum 3.5 lira olmuş bir dalı. Yeni mahsül bulmak zor . İnternetten paket olarak (Gold Wings)kızıl daldarı almıştım daha önce o da 2 yıl raf ömrü vardı taze değildi ama verdim bi sıkıntı olmadı. Petmarketburada diye bi site var orda yeni mahsül darı diye satıyorlar , tarihide yazıyor galiba oraya bakın isterseniz

Geçenlerde bende aldım dal darı aynı böyleydi. Petshop ithalat durduğu için bulamıyoruz dedi. Hatta daha önce 2 liradan alıyordum 3.5 lira olmuş bir dalı. Yeni mahsül bulmak zor . İnternetten paket olarak (Gold Wings)kızıl daldarı almıştım daha önce o da 2 yıl raf ömrü vardı taze değildi ama verdim bi sıkıntı olmadı. Petmarketburada diye bi site var orda yeni mahsül darı diye satıyorlar , tarihide yazıyor galiba oraya bakın isterseniz
Tamamdır teşekkürler ben 10 liraya aldım bide

SM-A207F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

https://daldari.net burdan alabilirsiniz senelik hasat ediyolar öyle satışa koyuyorlar instgram sayfaları vs var oraları da inceleyebilirsiniz yaptıkları işleri instgram da paylaşıyorlar

Geri