Karadeniz Pet

Güzellik Yarışması..!

Ödüller ne olacak? Forum ile ilgilimi yoksa hediye mi?

Öncelikle herkese iyi eğlenceler. Böyle güzel bir fikir için de teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tabii ki de her kuş güzeldir.Önemli olan yarışmak ve eğlenmek.:)
Şimdi ben yarışmaya katıldım.Lütfü sonuncu oldu.Ben Lütfü'yü daha az mı beğeneceğim veya seveceğim.Kirpi bile yavrusunu ah benim yumuşacık yavrum diye severmiş.:D

Biraz bekleyin bari benim jumbo daha 5 aylık büyüsün güzelleşsin ondan sonra:)

• Beğen
Tepkiler: Kca
Tabii ki de her kuş güzeldir.Önemli olan yarışmak ve eğlenmek.:)
Şimdi ben yarışmaya katıldım.Lütfü sonuncu oldu.Ben Lütfü'yü daha az mı beğeneceğim veya seveceğim.Kirpi bile yavrusunu ah benim yumuşacık yavrum diye severmiş.:D
Yok çöpe at, o nasıl çelişki öyle :D

Kirpi mi söylemiş bunu ? :D :D :D :D
Evet :D :D :D Buda kanıtı :p

Yd8m12.jpg

• Beğen
Tepkiler: Kca
yem konusunda boşuna ümitlenmeyin sabahtan beri fotoğraf çekiyorum. normalde yerinde durmayan kuş yemin kokusunu aldı normalde bitane poz vermezdi :p tek korkumuz lütfü. en sıkı rakibimiz o olucak gibi geliyo

Son düzenleme:
yem konusunda boşuna ümitlenmeyin sabahtan beri fotoğraf çekiyorum. normalde yerinde durmayan kuş yemin kokusunu aldı normalde bitane poz vermezdi :p tek korkumuz lütfü. en sıkı rakibimiz o olucak gibi geliyo

Lütfü'yü fındık,fıstık,badem iç,kabak çekirdeği ile hazırlıyorum.:D:D

Bilgisayar masamda gezdiği şekilde vücut dik,göğüs ilerde,baş yukarıda,kanatlar arkadan bağlı ve önden hafif açık şekilde ,7 köyün ağası gibi gezerken resmini çekersem zorlu bir rakip olabiliriz.:D:D:D

Lütfü'yü fındık,fıstık,badem iç,kabak çekirdeği ile hazırlıyorum.:D:D

Bilgisayar masamda gezdiği şekilde vücut dik,göğüs ilerde,baş yukarıda,kanatlar arkadan bağlı ve önden hafif açık şekilde ,7 köyün ağası gibi gezerken resmini çekersem zorlu bir rakip olabiliriz.:D:D:D
Fazla yedirme sonra benimki gibi göbekli olmasın :D

Geri