Karadeniz Pet

gaga gıcırdatma

tatlı kuş Paşa

Yeni Üye
demin kuşum omuzumdayken bakıma girdi ve bakım bitince gaga gıcırdattı neden acaba

Gagasını gıcırdatan kuşlar bu hareketi uykusu geldiği, mutlu olduğu, keyifli olduğu ve huzurlu olduğu için yaparlar. Endişelenecek bir durum değil :D

Dün kafesin içinde elime alıp ney dinlettim 😂 akşam 9 gibi felan gagasını gıcırdata gıcırdata uyudu 😄 normalde gıcırdatmıyo sanırım müzik cidden hoşlarına gidiyor

Dün kafesin içinde elime alıp ney dinlettim 😂 akşam 9 gibi felan gagasını gıcırdata gıcırdata uyudu 😄 normalde gıcırdatmıyo sanırım müzik cidden hoşlarına gidiyor
Eğer kuşunuz erkekse müziğe eşlik ederek dans etmeyi bile öğrenebilir. Dişiler de öğrenebiliyor dans etmeyi ve konuşmayı fakat daha zor öğreniyorlar.

Ekli dosyalar

• 1618648583746..jpg
    1618648583746..jpg
    887.3 KB · Görüntüleme: 78
Evet erkek. Nasıl dans etmeyi öğreteceğiniz hakkında bir fikrim yok ama bir kelimeyi yanında sürekli tekrarlayarak konuşmayı öğrenmesini sağlayabilirsiniz :D

Evet erkek. Nasıl dans etmeyi öğreteceğiniz hakkında bir fikrim yok ama bir kelimeyi yanında sürekli tekrarlayarak konuşmayı öğrenmesini sağlayabilirsiniz :D
Teşekkür ederim 😄 şimdilik bol bol ismini tekrarlıyorum bir de sakin şarkılar açıyorum yanında mırıldanabileceği 😄 bir arkadaşımın kuşu sabah ölürüm Türkiyem söylüyordu da ciddi ciddi öğretmiş kuşa 😂😂

Teşekkür ederim 😄 şimdilik bol bol ismini tekrarlıyorum bir de sakin şarkılar açıyorum yanında mırıldanabileceği 😄 bir arkadaşımın kuşu sabah ölürüm Türkiyem söylüyordu da ciddi ciddi öğretmiş kuşa 😂😂
Kuşlar şarkı dinlemeyi çok severler, onları mutlu etmenin güzel bir yoludur. Konuşmayı öğrenebileceğini umuyorum, umarım öğrenir :D

Geri