Karadeniz Pet

Gaga sorunu acil yardım

Fatih BUYURUCU

Emektar Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşum gaga taşını kullanmıyor gagasının kenarları hep tırtık tırtık olmuş girintili çıkıntılı ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz :(

kullanmıyo gagasını kendi kendine kemirmeye çalışıyo çıt çıt sesler geliyo büyük ihtimal başarılı olamıyo tabi, dut ağacı dalı koydum birkaç tane onlarla uğraşıyo arada ama tedirgin oldum gagasıda büyüyo sanrım yavaş yavaş :(

şu dut ağacını bi ben bulamadım :D cit cit sesini tüm kuşlar yapıyor fatih .. kullanacaktır gaga taşını ;)

sağolun arkadaşlar yorumlarınız için inşallah endişelenecek bir durum yoktur 6 tane daha gaga taşı siparişi verdim kafesi donatacam resmen :)

bende gaga taşını kattım baktım hiç kemirme görünmüyor üstüne çıkıyor gaga taşının öyle duruyor birgün kenarlarını kemirirken yakaladım gaga taşının :) merak etmeyin o kullanır...

inşallah bakalım. dut ağacı dallarının faydası oldu düne göre birazdaha iyi durumda gagası şuan

kardeş benim maviş 2 günde gaga taşını bitiriyor :D keşke seninki gibi arada yapsa taş bırakmadı bizde bu

maşşallah diyelim o zaman alçı dökmeye başlarsın yakında :):):)

ağaç dalı koymanız iyi olmuş. gaga taşını da kemirir. o çıt çıt sesi mutlu olduğu, şekerleme yaptığı anlamına geliyor. tüm papağanlar yapar bunu. :)

benim dişi kuş 1 saatte bitiriyor gaga taşını sebebi ne olabilir