Karadeniz Pet

gagasındaki bu iz nedir

Nadya

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba gagadakı bu leke nedir sankı morluk gibi

Ekli dosyalar

• IMG_6979.JPG
    IMG_6979.JPG
    1.1 MB · Görüntüleme: 58
Geçende açtınız bu konuyu önemli birşey olmadıgını belirtti arkadaşlar ne dememizi bekliyorsunuz ?

Avukatımısın sanane alla alla ya .

Moderatör tarafında düzenlendi:
.

Şakamısnz

Leke yavru olduğundan kaynaklı ama forumdaki bazı soruları görünce güldür güldür programının bu tarz bölümleri geliyor aklıma
O0ZRM5.jpg

Forumda size göre komik sorular gelebilir ama insanların ilk kuşu, ilk tecrübesi de olabilir. Bi durumla ilk defa karşılaşmış da olabilir. Belli ki kardeşimiz de ilk açtığında tatmin olacak bir cevap alamamış yeniden sormuş belki başka insanlar görür diye. Sizin için çok komik sorular da gelebilir ama hiç bilmeyen insanlar gerçekten korkarlar. Eğer biliyorsanız cevap verip yardımcı olursunuz olur biter insanları rencide etmeye hiç gerek yok.

Furkan çok sağol . Sayende insancıl bi cevap aldım

Arkadaşlar gerçekten bazen sizin gibi insanların nasıl hayvan sever olduğundan şüpheleniyorum. Siz biliyorsunuz diye onunda bildiğini düşünmeniz ne kadar saçma. Demek ki verilen cevaplar yeterli gelmemiş. Asıl siz rencide etmeye çalışanlar boş yapıyor.

Arkadaşlar gerçekten bazen sizin gibi insanların nasıl hayvan sever olduğundan şüpheleniyorum. Siz biliyorsunuz diye onunda bildiğini düşünmeniz ne kadar saçma. Demek ki verilen cevaplar yeterli gelmemiş. Asıl siz rencide etmeye çalışanlar boş yapıyor.

Sağolun sizin gibi insanların oldgunu görmek guzel

Gamze sağol cevabın için. Kendı aralarında kavga ediyolar bazen ondan olabilir mi

bilemiyorum. bi keresinde bi arkadaş forumda aynı soruyu sormuştu da ordan araştırmıştım böyle şeyler bulmuştum. ama kendi aralarında bayağı şiddetli kavga etmeleri gerek ki gagada böyle bişey oluşabilsin diye düşünüyorum. hatta açıkçası ben gaganın çarpmayla kavgayla falan böyle leke olacağını düşünmüyorum. eğer aldığı bi darbeden dolayı böyleyse bi haftaya falan düzelme görmeniz lazım bence. tırnaklarında lekeler var mı? gagasının ve tırnaklarının uzaması nasıl? sizin kesmenize ihtiyaç duyuyor mu gagasını ve tırnaklarını? gaga ve tırnaklarda aşırı uzama da belirtisiymiş. onun dışında dışkısı, günlük hareketleri, yemesi, tüylerin düzenli ve renginin canlı olup olmadığı falan bunlara dikkat etmelisiniz. egzersiz yapıyor mu yani uçabiliyo mu yeterince? beslenmesine dikkat edin. bizim her yediğimiz şeyden yememeli. iyi bir yem, temiz yıkanmış sebze meyve arada bir mama iyi olur. yanlış yönlendirmek istemem, ben de sadece kuş bakan normal vatandaşım. ama bence bir hafta falan gözlemleyin kuşu dikkatlice o leke büyürse ya da geçmezse uzman yardımı alın derim.

Geri