Karadeniz Pet

mubişim.com

Yeni Üye
Arkadaşlar az önce telefonla oynuyodum kuşum elime kondu bir baktım gagasını kaşıya kaşıya kanatmış yada burnu kanamış ya halla kaşıyor gagasini nolur yardim edin sokağa çıkmağa yasağı var ne yapcagimi sasirdim gagasi kaniyo yavas yavas ve halla kasiyo orayi noldu kuşuma nilur yardim edin lütfen gece gece ailecek oturduk başina mutsuzuz ne yapcağımızı şaşırdık aileden biriydi o nolur yardım edin başına hafif su filan mı dökeyim ne yapayim :(

Tamam simdi oldu

Ekli dosyalar

• IMG_20200425_000644.jpg
    IMG_20200425_000644.jpg
    124.5 KB · Görüntüleme: 25
Nasıl bu hale geldi? büyük ihtimalle çarptı veya diğer kuş(varsa) kavga etti. Pamuk ve oksijenli su ile silin. yoksa normal su ile silin. kanama durana kadar pamuğu bence bekletin. çok büyük bir sorun var gibi görünmüyor

Nasıl bu hale geldi? büyük ihtimalle çarptı veya diğer kuş(varsa) kavga etti. Pamuk ve oksijenli su ile silin. yoksa normal su ile silin. kanama durana kadar pamuğu bence bekletin. çok büyük bir sorun var gibi görünmüyor
Yok kuş filam yok durduk yere kaşiyordu orayi bi sorun olunca elime geliyo bi baktim burnu kankyo simdi halla kaşiyor

Kaşımasın. yarayı temizleyin, kanamanın durduğuna emin olun
Ayrica kuşumda kanamadan önce kaşinma vardi sesi kisildi aşiri zor ötüyor hapşiriyor ve öksürüyor ishalide yok sokaga çıkma yasagi bitince veterinere goturcem boyle bogazinda bisey kalmis gibi ileri geri yapiyo bogazini kur yapma degil kesinlikle kusuyor yem parcalarini her yere

Çok yem yiyorsa yapıyorlar bazen ama bu konuda böyle bir tecrübem olmadı. Kaşımaması için de bence yarayı temizlemeniz yeterli. Kanama varsa kaşıntı yapıyor olabilir. Hem temizleyip ne olduğu hakkında daha net fikir sahibi olursunuz. Kuşu öyle kanlı bırakmayın

Çok yem yiyorsa yapıyorlar bazen ama bu konuda böyle bir tecrübem olmadı. Kaşımaması için de bence yarayı temizlemeniz yeterli. Kanama varsa kaşıntı yapıyor olabilir. Hem temizleyip ne olduğu hakkında daha net fikir sahibi olursunuz. Kuşu öyle kanlı bırakmayın
Teşekkürler hemen temizlemeye çalişicam

Temizletmedi pamuga saldiriyo kafasina salliyo filan :( ama kanamasi durdu

Cereye vazelin sürün yarın yine sabah ve akşam olmak üzere devam edin. İyileşir.

Geçmiş olsun..

Geri