Karadeniz Pet

Galiba muhabbet kuşum hastalandı.

yusufsabri0

Yeni Üye
Muhabbet kuşum birkaç gündür çok yorgun görünüyor. Tüyleri de çoğu zaman kabarık. Ara ara hapşırdığını da gördüm. Gözünün etrafındaki tüyleri de dökülmüş ama kafesteki diğer kuşla kavga etme ihtimali de var. Acaba hasta olmuş olabilir mi?

Son düzenleme:
Muhabbet kuşum birkaç gündür çok yorgun görünüyor. Tüyleri de çoğu zaman kabarık. Ara ara hapşırdığını da gördüm. Gözünün etrafındaki tüyleri de dökülmüş ama kafesteki diğer kuşla kavga etme ihtimali de var. Acaba hasta olmuş olabilir mi?

Dostum benim kuşlarımda hapşuruyor

Kardeşim etrafa bıraktığı leke hangi renk.ishal olmuş gibi 1 gün boyunca sadece yulaf ver yem olarak ishali keser.bide suyuna vitamin ekle 2,3 günde vitaminli sudan içsin.kuşlarıda ayır.
Recai abi sadece yulaf koydum ama pek yiyecek gibi gözükmüyor. Normal yemle biraz karıştırsam mı yoksa mecbur kalırsa (acıkınca) yer mi?

Recai abi sadece yulaf koydum ama pek yiyecek gibi gözükmüyor. Normal yemle biraz karıştırsam mı yoksa mecbur kalırsa (acıkınca) yer mi?
Kuşu gözlemle eğer yem yemiyorsa elle besleme maması yapıp senin yedirmen gerekiyor