Karadeniz Pet

Garden mi, muhabbet kuşu yemi

Recai SULAMİS

Moderatör
Yönetici
Arkadaşlar hepinize merhaba, garden mix muhabbet kuşu yemi alıcam da gittiğim petshop ta garden mix muhabbet kuşu yemi vardı ancak ballı, normal ve meyveli olarak 3 ayrılıyor hangisini alayım sizce normal yem daha iyi gibi geldi bana

Arkadaşlar hepinize merhaba, garden mix muhabbet kuşu yemi alıcam da gittiğim petshop ta garden mix muhabbet kuşu yemi vardı ancak ballı, normal ve meyveli olarak 3 ayrılıyor hangisini alayım sizce normal yem daha iyi gibi geldi bana
Meyveli olan renkli Galata oluyor zararlı
Bal dedikleri gerçek bal değildir şeker zararlı
Bence normal alınmalı ben Pelet yeme geçtim tohumun gözüne bakmıyor artık kuşum yararlı olmadığını söyleyenlerde var bize veterinerimiz önerdi hatta şiddetle geçmemiz gerektiğini söyledi memnunuz şuan 861CFF59-29BD-4D9A-94C8-E2849EFB5B0C.png

Meyveli olan renkli Galata oluyor zararlı
Bal dedikleri gerçek bal değildir şeker zararlı
Bence normal alınmalı ben Pelet yeme geçtim tohumun gözüne bakmıyor artık kuşum yararlı olmadığını söyleyenlerde var bize veterinerimiz önerdi hatta şiddetle geçmemiz gerektiğini söyledi memnunuz şuan Ekli dosyayı görüntüle 45040
Hocam bende aynı sizin gibi düşündüm ve normal yem aldım da bir sorum olacak yemi aldım ancak bu yemin içindeki nedir(çekirdeğe benzeyen kabuklu olan)

Ekli dosyalar

• IMG_20191213_210617.jpg
    IMG_20191213_210617.jpg
    3.1 MB · Görüntüleme: 43
İnternetten alsana ne uğraşıyorsun petshoplarla. Al bir tane ininal kart internetten alışveriş yap.
Tm o zmn abi öyle yapıcam çok saol ininal bende vardı da yeni karta geçti ininal iptal oldu bendeki, yeni bir tane alıcaz artık :)

Tm o zmn abi öyle yapıcam çok saol ininal bende vardı da yeni karta geçti ininal iptal oldu bendeki, yeni bir tane alıcaz artık :)
kredi kartınız varsa sanal kart açarakta güvenle alışveriş yapabilirsiniz.