Karadeniz Pet

Gardenmix gaga taşı hk.

Şanslıbey

Yeni Üye
Merhaba. Muhabbet kuşuma devamlı gardenmix yem kullanıyorum çok memnunum. Daha önce kalamar kemiği vs almıştım ama muhabbet kuşum hiç kullanmadı kırdı sürekli bende bugün gaga taşı aldım Gardenmix e güvenerek . Bunu daha önce kullanan var mı ya da gardenmix gaga taşı zararlı mı yardımcı olursanız sevinirim içeriğini resim olarak atacağım şimdiden teşekkürler.

Garden mix gatox yazılı olanlardan yeşil ambalajdaki ürünü kullandık. Kuşumu götürdüğüm veteirner hekim içeriğinin iyi olduğu söyleyip tavsiye etmişti. Kuşumda severek tüketti. Bir sıkıntı yaşamadık biz. Bu üründe benzer seviyededir diye düşünüyorum.

Garden mix gatox yazılı olanlardan yeşil ambalajdaki ürünü kullandık. Kuşumu götürdüğüm veteirner hekim içeriğinin iyi olduğu söyleyip tavsiye etmişti. Kuşumda severek tüketti. Bir sıkıntı yaşamadık biz. Bu üründe benzer seviyededir diye düşünüyorum.
Pudra kireç ve kalsiyum var yazıyorda bende öneri üzerine almıştım pudra kireç yazısı kafamı karıştırdı teşekkür ederim yinede

Pudra kireç ve kalsiyum var yazıyorda bende öneri üzerine almıştım pudra kireç yazısı kafamı karıştırdı teşekkür ederim yinede
Gaga taşlarının bir çoğu benzer malzemeden yapılıyor zaten. Amaçta yesinler diye değildi kemirmeyi sevdikleri için bir alternetif olsun diye zaten. İlla çok kaliteli olsun derseniz versele laga'ya bakabilirsiniz. Rica ederim.

Ben mineral blok'u önermiyorum. Çünkü benim kuşum yedikten sonra kustu ve sonrasında kuşumu kaybettim .Her zaman kafesine takmıyordum zaten kuş kumu ve kalamar olduğu için ara ara veriyordum.Ama geçen günde yediğinde kusma hareketi yapmıştı ben mineral bloktan olmadığını düşünmüş ve 2 gün sonra kısa süreliğine tekrar kafesine taktım.Yavrum baktım çok sevdi onunla oynamayı ve yemeyi 5 dakika durdu kafesinde sonra aldım.Çok üzgünüm benim kuşum geri gelmeyecek ama bu mineral blok'u almadan önce bir kez daha düşünün derim.