Karadeniz Pet

Garip Hareketler Yapıyor

Mustafabostan

Yeni Üye
Öncelikle merhaba 1 hafta once sahiplendiğim tek kanadı olmayan jumbo erkegmle cok iyi anlastık urkek deil aldıgımdan beri 1 kez ısırdıgını gormedm onceki kafesi kucuktu sımdı koydugum kafes biraz daha buyuk kafesın ust kenarlarına gecıp tellerden tutunarak ses cıkartarak sureklı kalcasını saga sola haraket ettiriyo ve tuylerını kabartıyo yani çiftleşiyomus gibi yapıyor ancak bos kafese boyle yapıyor :D sebebi nedir

Olabilir ben ne kuslar gördüm oyuncak zile bile öyle yapıyorlardı haha ciftlesmek istiyor es alın tam olsun ayrıca öyle kusu sahiplendiğiniz icin sizi tebrik ederim

Olabilir ben ne kuslar gördüm oyuncak zile bile öyle yapıyorlardı haha ciftlesmek istiyor es alın tam olsun ayrıca öyle kusu sahiplendiğiniz icin sizi tebrik ederim
Tesekkurler :) Sureklı Zeminde bir saga bir sola gidiyo cok canlı yerıne duramıyo bugun cıkıp guzel bir es almayı dusunuyorum

Kanadı olmayan böyle bir kuşu sahiplendiğiniz için bende tebrik ederim sizi.
Yaptığı hareketlerden de eş istediği sonucu çıkarılabilir.
Güle güle besleyin.

Kanadı olmayan böyle bir kuşu sahiplendiğiniz için bende tebrik ederim sizi.
Yaptığı hareketlerden de eş istediği sonucu çıkarılabilir.
Güle güle besleyin.
Teşekkurler Dediklerinizi Dikkate Alıp Gidip Yanına Jumbo Bir Dişi Aldım Koydum Bakalım Dişi hemen yuvalıga girdi hayırlısı inşallah güzel yavrular alırım :)

Teşekkurler Dediklerinizi Dikkate Alıp Gidip Yanına Jumbo Bir Dişi Aldım Koydum Bakalım Dişi hemen yuvalıga girdi hayırlısı inşallah güzel yavrular alırım :)

Çok sevindim. Umarım en kısa zamanda güzel haberler paylaşırsın bizlerle. Bereketli üretimler.

Çok Saolun Buda kuşlarım ,ayrıca hollanda çiftim kuş almaya gittim geldiğimde folluğa bakıyım dedim yumurtlamıs inşallah darısı bu ogluma güzel haberleri sizler paylaşıcam :)

Geri