Karadeniz Pet

Gaziantep 15-16 kasim TKKKF etkinlikleri

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Sevgili arkadaşlar platformda yeniydim, saolsun yusuf kürsat akkuş bey, ali ismail ertaş bey sayesinde bu etkinlikten haberdar oldum, etkinlik kanaryalara ait idi ama bayağı guzel bir topluluk vardi, yarisma, satış, malzemeler standlari bayaği hoş ve ekonomik idi, kalamar kemigi, suluk,yemlik,tahta tunekler cok uygundu.
blr kaç foto çektim, muhabbet kuşu sadece bir kafeste gordum, sanirim jumbo idi, birazdan fotolari sizlerle paylasmak isterim. Selamlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:32 -->-> Daha önceki mesaj 18:47 --

lzl9Br.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:36 -->-> Daha önceki mesaj 00:32 --

nGn2AN.jpg
sadece muhabbet kuş olarak bu kafesi gördüm. Dıgerleri hep kanaryadaydı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:38 -->-> Daha önceki mesaj 00:36 --

pY19on.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:39 -->-> Daha önceki mesaj 00:38 --

XYAJJ0.jpg

Çok çok sevindim sizin adınıza.. En azından malzeme tedarik etmişsiniz. Eminim güzel vakit geçirmişsinizdir.. Kendi adıma söylüyorum rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Cıvıl cıvıl bir ortam olmuş sanırım :) Sizin adınıza sevindim.

Yusuf bey sizler bu işe Gönül vermiş kişileriniz bir nevi bizi de bu anlamda teşvik ettiniz evet farklı ortam insan hobi olarak görünce mutlu oluyor,ben tekrar size tşk ediyorum,evet malzeme fiyatları piyasaya,İnternet'e göre Bayağı uygun,bence üreticileri ve hobicileri destek anlamında güzel organizasyonlar,diğer illerden de katılım var idi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:57 -->-> Daha önceki mesaj 00:56 --

Evet bu atmosferi ilk defa yaşamak insanı hoş ediyor,kuş sesleri vs malzemeler iyi geliyor

Aslında benim orada çok sevdiğim değer verdiğim arkadaşlarım ağabeylerim amcalarım vardı. Gaziantepte olanlar olsun Ankara dan Urfa dan gelenler vs.. Bir dahaki sefere inşaallah isim veririm tanışırsınız. Eminim hoş vakitler geçirirsiniz.. Ben teşekkür ederim.

Tabiki memnun olurum inş bizde biraz kendimizi geliştiririz iyi olur,Yusuf bey bir ara benim Dişi ve Erkeğin son halini size foto ile göndereyim bir bakarsanız, benim Dişi kuşun yani follukla hiç alakası yok,acaba sabırsız davranıyorum,ben kuşları Kuşçu'dan almıştım,bugun bir arkadaş kısır falan oluyor orada satılan kuşlar dedi ama cere rengi kahveye hala dönmedi ama ilk günkü gibi beyazda değil yani

Tamam bir ara konu açın beni de konu hakkında bilgilendirin elimden geleni yaparım inşaallah

Geri