Karadeniz Pet

Genç ve tecrübeli çiftler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
01 - Irkı: YERLİ VE KIRIK

02 - Cinsiyeti: ERKEK - DİŞİ

03 - Yaşı: 3 AY 1,5 YAŞ ARALIĞI

04- Sağlık Durumu: GAYET İYİ

05- Bilezik No: YOK

06 - Fiyatı: ÇİFT OLARAK 60 TL İLE 150 TL ARASI TEK OLANLAR 30 İLE 50 ARASI

07 - Geçerlilik Tarihi: SATILANA KADAR

08 - Satılan / Alınacak Şehir: İSTANBUL HALICIOĞLU

09 - Gönderilebilecek Mesafe: GEL GÖR AL SİSTEMİ

10 - İrtibat Telefonu: ÖZELDEN VERİLECEK

11 - Mail Adresi: ercan.yasar83@gmail.com

12 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: mesaj ile

13 - Açıklamalar: merhaba kuşlardan bazıları ve yavruları örnek olsun diye koyuyorum. 10 çifte yakın kırık ve yerli kuş var. bu aralar bir çok sorun olduğundan yeni fotoğraflar çekemedim. alıcılar gelir yerin de görür karar verirse iyi olur. ille alacak diye bir durum da yok. beğenmezseniz tanışmış oluruz. yarudan çiftlerin bazıları 60 tl dğierleri duruma göre değişiyor. kuş sayısını ciddi azaltmam gerekiyor. herkese iyi forumlar

Hayırlı satışlar.Maşallah.

Tesekkurler

Maşallah Ercan usta.
Alana satana hayırlı olsun.

Tesekkurler herkese

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 23:19 --

Kardesim yesil ile maviye ne istiyosun 60 mi

Mavi erkek başka bir dışı ile eş su an 80 tl

Sondan 4. Resmi demiştim peki yeni ciftiyle resim atabilirmisin bide hic yavru aldin mi ilk yumurtalarimi olacak

Sondan 4. Resmi demiştim peki yeni ciftiyle resim atabilirmisin bide hic yavru aldin mi ilk yumurtalarimi olacak

Fotoğraf cekemedigimi gelip görmem gerektiğini söylemiştim. Erkekten 5 kuluçka disiden 2 kulicka aldım. Şu anda da yumurtlayacak disi yine. Malesef hem konu da hem daha önce bahsettiğim üzere fotoğraf yok başka

satış günceldir.

Biliyorum . :) o güzel kuşların 2 çifti bizde zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:58 -->-> Daha önceki mesaj 23:55 --

Devamıda gelir inşallah :)

:) 3 ve 4 de gelecek de birisi yavaş davranıyor :) ayırdım ama merak etmesin :)

:) 3 ve 4 de gelecek de birisi yavaş davranıyor :) ayırdım ama merak etmesin :)

İşin aslı obdegilde ben ağırdan alıyorum aslında ben biraz garanticiyim. Yerlw ilgili küçuk bir problwmimiz var ama halletmek uzereyiz. O is hallolunca cok degisik planlarimiz var. Sen bize ayirdigin kuslari elinde tut en kisa zamanda sonuca baglicaz o isi

İşin aslı obdegilde ben ağırdan alıyorum aslında ben biraz garanticiyim. Yerlw ilgili küçuk bir problwmimiz var ama halletmek uzereyiz. O is hallolunca cok degisik planlarimiz var. Sen bize ayirdigin kuslari elinde tut en kisa zamanda sonuca baglicaz o isi

Tutuyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...