Karadeniz Pet

genel bir kac soru

Gökhan Almar

Yeni Üye
İyi gunler arkadaslar. 1 haftadir bende olan yavrum hakkinda bir kac sey sormak istiyorum. Sizce bu yavrumuz kac ayliktir ve irki ne olabilir. Ayrica yasina gore biraz zayif mi genel olarak saglik durumu nasil sizce?

2 Aylık Erkek ve Yerli Sanırım.Yazıf Değil Kuşun Normal

Oyy oyy yerim seni ben. Maşallah

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu ufaklik cok tatli biseymis :)

Cinsiyeti erkek 55 günlük , size karsi guveni olusmus onu korkutmassaniz uzun bir arkadasliginiz olacaktir,

Cinsi yerli bu yuzden bu boyutlarda goune kucuk geliyor olabilir hem kilolu kuşun sglik sorunlarida cok olur zayiflik iyidir

Cok tesekkurler yorumlariniz icin:) Gercekten cok cabuk alisti bana ben de cok sasirdim. Yalniz suan kafesinde hic durmuyor baya hiperaktif surekli atlayip zipliyor ben odadayken. Disarisini cok sevdi sanirim

Kus erkek. Ortalama 2 aylik ve yerli. Kus zayif degil. Masallah, gule gule besle.

Cok tesekkurler yorumlariniz icin:) Gercekten cok cabuk alisti bana ben de cok sasirdim. Yalniz suan kafesinde hic durmuyor baya hiperaktif surekli atlayip zipliyor ben odadayken. Disarisini cok sevdi sanirim

Disariyi degil sizi sevdigi icin hoplayip zipliyor tabi disariyada cik,ak istiyor ama onu elinize alistirin :)

Biraz once kafesini acip koltuga oturdum direk ucarak bana geldi:) Genelde omzumda dizimde veya parmagimda oluyo. Surekli yem veriyorum su veriyorum kasiyorum seviyorum konusuyorum. Nazar degmesin cok iyi suan aramiz:)

Geri