Karadeniz Pet

Geniş Telli Kafese Suluk Takma (Yatay ve Dikey)

Melih.S59

Onursal Üye
Geniş tell aralığı olan büyük kafeslere suluk takma (Yatay ve Dikey)
Video ve resim size her şeyi anlatacaktır.

7BWNna.jpg

ben cırt kelepçe takıyodum eski kafese. hortum kelepçesi daha mantıklı. gerçi ikiside yok şuan iple bağladım ama kuş bağlarken gördü beni. takıp gittikten sonra arkadan bacığını söküp düşürüyo yere

ben cırt kelepçe takıyodum eski kafese. hortum kelepçesi daha mantıklı. gerçi ikiside yok şuan iple bağladım ama kuş bağlarken gördü beni. takıp gittikten sonra arkadan bacığını söküp düşürüyo yere
Ben yaklaşık olarak 1 ay oldu böyle kullanıyorum.Memnunum.Kuşlar ip türü şeyleri ya söküyorlar yada koparıyorlar.Hortum kelepçesini tellere bağlarken kullandığımız cırt kelepçeyi kuşların kopartması çok zor.Sultan papağanım bir,iki kere denedi koparamayacağını anlayınca bıraktı.:D

Ben yaklaşık olarak 1 ay oldu böyle kullanıyorum.Memnunum.Kuşlar ip türü şeyleri ya söküyorlar yada koparıyorlar.Hortum kelepçesini tellere bağlarken kullandığımız cırt kelepçeyi kuşların kopartması çok zor.Sultan papağanım bir,iki kere denedi koparamayacağını anlayınca bıraktı.:D

lütfüydü değil mi ?

lütfüydü değil mi ?
Evet Lütfü :) Fakat bizim Lütfü'de bir tuhaflık var.Hem kendi adını Lütfü olarak biliyor hemde benim adımı Lütfü olarak biliyor :D Yanından ayrılırken arkamdan Lütfü,Lürfücüm gel diye beni çağırıyor.:D Belki de Lütfü'ye göre herkesin adı Lütfü.:D:D

Geri