Melih.S59

Profesyonel
6 Mar 2019
474
335
63
47
Evcil Hayvanı
Sultan P.
Kuş sayısı
1 tane
Geniş tell aralığı olan büyük kafeslere suluk takma (Yatay ve Dikey)
Video ve resim size her şeyi anlatacaktır.

d_ogukan

Profesyonel
9 Mar 2019
498
233
43
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Papağan Türleri
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
ben cırt kelepçe takıyodum eski kafese. hortum kelepçesi daha mantıklı. gerçi ikiside yok şuan iple bağladım ama kuş bağlarken gördü beni. takıp gittikten sonra arkadan bacığını söküp düşürüyo yere

• Beğen
Tepkiler: Melih.S59

Melih.S59

Profesyonel
6 Mar 2019
474
335
63
47
Evcil Hayvanı
Sultan P.
Kuş sayısı
1 tane
ben cırt kelepçe takıyodum eski kafese. hortum kelepçesi daha mantıklı. gerçi ikiside yok şuan iple bağladım ama kuş bağlarken gördü beni. takıp gittikten sonra arkadan bacığını söküp düşürüyo yere
Ben yaklaşık olarak 1 ay oldu böyle kullanıyorum.Memnunum.Kuşlar ip türü şeyleri ya söküyorlar yada koparıyorlar.Hortum kelepçesini tellere bağlarken kullandığımız cırt kelepçeyi kuşların kopartması çok zor.Sultan papağanım bir,iki kere denedi koparamayacağını anlayınca bıraktı.:D

d_ogukan

Profesyonel
9 Mar 2019
498
233
43
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Papağan Türleri
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Ben yaklaşık olarak 1 ay oldu böyle kullanıyorum.Memnunum.Kuşlar ip türü şeyleri ya söküyorlar yada koparıyorlar.Hortum kelepçesini tellere bağlarken kullandığımız cırt kelepçeyi kuşların kopartması çok zor.Sultan papağanım bir,iki kere denedi koparamayacağını anlayınca bıraktı.:D
lütfüydü değil mi ?

Melih.S59

Profesyonel
6 Mar 2019
474
335
63
47
Evcil Hayvanı
Sultan P.
Kuş sayısı
1 tane
lütfüydü değil mi ?
Evet Lütfü :) Fakat bizim Lütfü'de bir tuhaflık var.Hem kendi adını Lütfü olarak biliyor hemde benim adımı Lütfü olarak biliyor :D Yanından ayrılırken arkamdan Lütfü,Lürfücüm gel diye beni çağırıyor.:D Belki de Lütfü'ye göre herkesin adı Lütfü.:D:D

• Haha
Tepkiler: d_ogukan