kralturka

Bakıp Çıkıcam
30 Mar 2017
4
0
1
27
5 Aylıkken Bir Sultan apağanı almıştık , elimden yem falan yedirdim ama elime ve üzerime alışmadı sürekli dışar da durmak istiyor ve cana yakın davranmıyor. Alalı 6-7 ay olmuştur Kuşçuya geri götürüp degiştirsem Psikolojik olarak bi problem yaşar mı acaba ?

Ahmed Demir

Profesyonel
25 Şub 2016
2,630
632
113
5 Aylıkken Bir Sultan apağanı almıştık , elimden yem falan yedirdim ama elime ve üzerime alışmadı sürekli dışar da durmak istiyor ve cana yakın davranmıyor. Alalı 6-7 ay olmuştur Kuşçuya geri götürüp degiştirsem Psikolojik olarak bi problem yaşar mı acaba ?
Elbette sorun yasar yasam kosullari kotu olacak pislik icerisinde ama kalabalik ortamda mutlu da olur kendi irkindan birilerini gorecek karar sizin bağ kurmadik bana zor gelmiyecek diyorsaniz degistirin

Tepkiler: kralturka

kralturka

Bakıp Çıkıcam
30 Mar 2017
4
0
1
27
Elbette sorun yasar yasam kosullari kotu olacak pislik icerisinde ama kalabalik ortamda mutlu da olur kendi irkindan birilerini gorecek karar sizin bağ kurmadik bana zor gelmiyecek diyorsaniz degistirin
Valla evde bi babam götür degiştir diyo :D alıştım ben kerataya ama ne bilm aynen dediğin gibi düşünüyorum bende ..
Sonradan alışır mı acaba

shinigamibird

Profesyonel
21 Mar 2017
247
58
28
30
İzmir
Bence değiştirmek yerine eğitmek için neler yapabileceğiniz konusunda araştırmalar yapın. Ödül mamaları vs ile destekleyebileceğiniz bir çok yöntem var bir bakın derim. :)

Elif35

Bakıp Çıkıcam
24 Nis 2017
4
1
1
34
KRALTURKA SULTAN PAPAGINI ELİNİZE ALIŞTIRMAK İÇİN PERDE YÖNTEMİNİ KULLANINIZ

BU UYGULAMA GARANTİLİDİR BÜTÜN KANATLİ KUŞLARDA İŞE YARIYOR

Tepkiler: KerimÜşenç