Karadeniz Pet

Gold Wings Yem Hakkında

Ürünler hep 1 kg. 6-7 farklı tohumu karıştırsam o kadar kilo yem eder. Benim kuşlar 1kg yu 2 ayda yiyor. 2 tane muhabbet. 1 yıl sürer yemeleri heralde o süre de bozulma olmaz mı ?
Tohumlar ağzı kapalı ve serin bir yerde saklanırsa bozulmaz.Benim 10 kg şeffaf plastik kovam var.Her yerini kendinden yapışkanlı folyo ile kapladım.Onun içinde kapalı balkonda tutuyorum.

Melih'in yem güzel benim yemle hemen hemen aynı ortak üretime girişiriz artık :D

Tek kafes için 8-9 kg yem alma derim her ne kadar bozulmaz desekte 1 tohumda böceklenme olunca bütün yemler çöp oluyor paket yeme devam et derim bakarsın bi mucize olur ve gümrükten geçmeyen Türkiye'de olmayan yemler gelir 👀 Mesela Yani :rolleyes:
İnş. Şimdilik zaten rutubet kokulu yemlerle idare edicem. Geniş bir kutuya yaydım koku çıksın diye yarın cam kavanoza koycam içine biraz pirinç katıp. Pirinç bütün nem rutubet çeker diyorlar. 🤔

İnş. Şimdilik zaten rutubet kokulu yemlerle idare edicem. Geniş bir kutuya yaydım koku çıksın diye yarın cam kavanoza koycam içine biraz pirinç katıp. Pirinç bütün nem rutubet çeker diyorlar. 🤔
Nemi çeker. Rutubet sanmıyorum.