Karadeniz Pet

Gold wings yem kullanıyorum sorun olurmu veya zararlımı başka yem öneriyormusunuz

ArminaDalyaTürk

Meraklı Üye
muhabbet kuşlarıma aldığımızdan beri gold wings yem kullanıyorum yem zararlımı acaba çok kaliteli bir yem olarak biliyorum da zararlı ise hangi yemi öneriyorsunuz ?

quik veya jungle markayı sevmiyorumda yinede öneriyormusunuz bu markaları ?

Ben vitakraft kullanıyorum ancak 2018 de versele laga gelince ona geçiş yapacağım.
geleceğine dair bir bilgi mi var? nasıl eminsiniz. sadece kulaktan dolma sözler mi petshopçular versele laganın trde bi firma tarafından patent hakkı alınmadan üretiminin trde yapılmadan birdaha girmeyeceğini söylüyorlar.

gold wings yem zararlımı acaba EĞER ZARARLIYSA hangi yemi öneriyorsunuz eğer zararlı değilse yem öneriniz lütfen

Gold wings yem zararlı değil. Sadece bildiğim kadarıyla icinde o boyalı ekmeklerden oluyor. Onlar kuşa zararlı.. vitakraft kullabilirsiniz. İcinde boyalı taneler yok. Veya hobipet versele laganın yemine muadil bir yem yapmıs o gelene kadar onu kullanabilirsiniz...

geleceğine dair bir bilgi mi var? nasıl eminsiniz. sadece kulaktan dolma sözler mi petshopçular versele laganın trde bi firma tarafından patent hakkı alınmadan üretiminin trde yapılmadan birdaha girmeyeceğini söylüyorlar.
Bir cok yerden öyle duydum bende onların sözünü yazdım. Umarım gelir.

Gold wings yem zararlı değil. Sadece bildiğim kadarıyla icinde o boyalı ekmeklerden oluyor. Onlar kuşa zararlı.. vitakraft kullabilirsiniz. İcinde boyalı taneler yok. Veya hobipet versele laganın yemine muadil bir yem yapmıs o gelene kadar onu kullanabilirsiniz...
benim kuşlarım boyalı ekmeklerden yemiyorda genede zararlı olurmu

ben uzun süre versele laga kullandım çok memnun kaldım fakat tedarik sorunu nedeniyle vitakraft'a geçtim geçen ay. kuşum gayet seviyor. vitakrafta devam ederim diye düşünüyorum.

Tropifit deneyebilirsiniz.

ben uzun süre versele laga kullandım çok memnun kaldım fakat tedarik sorunu nedeniyle vitakraft'a geçtim geçen ay. kuşum gayet seviyor. vitakrafta devam ederim diye düşünüyorum.
teşekkür ederim yorumunuz için :)

teşekkür ederim yorumunuz ve bilginiz için :)

yorum yazan herkese teşekkürler ama yinede yorum bekliyorum :)

Fiyat arttıkça kalite de artıyor demektir. Aynı siteden farklı yemleri gram/fiyat dengesine göre karşılaştırın.
Eğer imkanınız varsa pelet yem kullanmak daha mantıklı.

Gold Wings yetişkin değil Yavru yemini kullanın yetişkinde boyalı ekmek var yavru yemi güzel. bende mecbur kaldım Vitakraft la gold wings yavru muhabbet kuşu yemini bide eskiden kalan yarım kilo versele lagayı karıştırdım hepsini 2.5 kilo oldu bakalım inanmıyorum geleceğine ama ozmna kdr baya götürür.

Eskişehir'de bir petshop Eylül ayında yeni Versele Laga ambalajlarının geleceğini söyledi, henüz gidip kontrol etme şansım olmadı ama umarım gelir...

Geri