Karadeniz Pet

Hürrem'in ırkı

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Merhaba evimin yeni sultanı HÜRREM :) HÜRREM adını aldı çünkü geldiği gibi kafesin salıncağına kuruldu. İri bir tek renk sarı (lutino değil gözler siyah ) nijer alırken aşık olup aldım. iri bir kuş büyük ihtimal çek ama bir bakın istedim. diğer kuşlarım yanında ufak kaldı :/

txw5p.jpg

txwb7.jpg

txwdn.jpg

yakışıklı bi ingiliz bulursam 4-5 ay arası oda süleyman olacak

bide kaç aylıktır. tek renk olduğundan anlamadım ben

Tet benim erkek tam Hürreme göre valla dış görünüş olarakta yakışır.

Tet benim erkek tam Hürreme göre valla dış görünüş olarakta yakışır.

farkındayım :) güzel kombinasyon olur ama dedim ya astarı yüzünden pahalıya geliyor. yoksa senin erkeğin hakkını yermiyim hiç

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:53 -->-> Daha önceki mesaj 19:27 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:13 -->-> Daha önceki mesaj 19:53 --

galiba yorum yok ?

Son düzenleme:
hürrem cok şeker ona bir süleyman al.

ya öyle gerçeğini görmeniz lazım sarısı felan çok güzel lutino da değil. nijer almak için girdim bunuda aldım çıktım. diğer yerli kuşlarımdan büyük baya. uygun bir süleyman bulursam alıcam özel bi renk ve ingiliz veya ingiliz kırığı bakıcam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:21 --

güzel bir mubiş sanki papağan torunu mübarek

:) sağol ingiliz felan değil ama baya iri kendisi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:22 --

konu güncell ?

çok sevimli :) bakışlar bile iş peşinde :D

diğer çiftime isim bile koymamıştım ama bu sevimli kafese geldiği gibi hakimiyeti eline alıp baş köşeye kurulunca ve iri olunca HÜRREM adını haketti :) sorun şimdi ona süleyman bulmakta :)

ırk konusunda ?

Geri