Karadeniz Pet

Hagen Vision S01 kafes icin hangi yuvalik?

Limon44

Meraklı Üye
Yeni aldigim Hagen Vision S01 kafes icin orginal yuvalik almak zorunda miyim acaba? Birde yuvalik takmada sikinti oluyor diye okudum. Ne gibi sıkıntılar oluyor yardimci olursaniz cok sevinirim...

Yeni aldigim Hagen Vision S01 kafes icin orginal yuvalik almak zorunda miyim acaba? Birde yuvalik takmada sikinti oluyor diye okudum. Ne gibi sıkıntılar oluyor yardimci olursaniz cok sevinirim...
Kafes tek kapılı değilmi, yani sorun bu. Orjinal yuvalık takmak zorunda değilsin, kafesin içine normal yuvalıkda takabilirsin ama kafes alanı küçülür hemde yuvalık kontrolü yapamazsın. Hagenlerin parçaları satılıyor ön kafes teli alıp, kapısız olan arka telle değiştirebilirsin

Hocam çok kaliteli bir kafes ama maalesef üretime uygun değil. Çoğu kişi yuvalığı yan tarafa takabilmek için kafes tellerini kesip kafese yazık ediyor.

Orijinal yuvalık almak zorunda değilsiniz, üretime uygun herhangi bir yuvalık olabilir Aşağıya sizin için bir video bıraktım, videoda kullanılan kafes sanırım sizinkiyle aynı.

orijinal yavruluğu

kapılı tel parçası

birkaç model var sanırım, uygun olanı alınmalı

mobil cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yardımcı olmaya calisan herkese cok tsk. Ederim. Akyolpet den ithal plastik yuvalik aldim tek kapiya takılıyor diger kapıda rahat açılıyor. Sorunu çözdüm..