Karadeniz Pet

Halsiz ve sanırım ishal

Simay_00

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba.. Bir tane erkek muhabbet kuşum var. Onun haricinde 5 tane daha kuşum var ve bölmeli kafeste yaşıyorlardı benimde yedekte kafesim vardı. Bu beyaz erkek muhabbet kuşumun halini görünce hemen ayırdım. Ve zeminine peçete koydum dışkısı belli olsun diye.. Hasta gibi duran muhabbet kuşumun durumundan bahsedeyim. Kabarık duruyor, sürekli uyuyor diyebilirim, yemek az çok yiyor. Siz den ricam şuan karantinadayiz malum. Durumu nedir sizce ve ayrıca evde ne verebilirim ki eski sağlığına geri kavuşsun? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

Dışkı fotoğraflarına bakacak olursak koksidiyoz var. Veterinerden sulphamezathine alın. Alınca yazın kullanımını yazalım.
Ya emin misiniz? Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım. Başka sorunu olabilir mi? İsahalde böyle yapmış olabilir. Sonuçta ishal halsizlik yapıyor. Lütfen endişelenmeye başlıyorum.

Ya emin misiniz? Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım. Başka sorunu olabilir mi? İsahalde böyle yapmış olabilir. Sonuçta ishal halsizlik yapıyor. Lütfen endişelenmeye başlıyorum.
Bakın, dışkı fotoğraflarını aydınlık ortam da atın. Telefon flaşı ile aydınlatmayın, ortam aydınlık olsun.

Recai'nin dediği gibi ışık altında çekin fotoğrafı. Yarın gün ışığında dışkı fotoğrafını çekin. Ayrıca fotoğrafta görünen tünek ise kafesiniz çok pis

Recai'nin dediği gibi ışık altında çekin fotoğrafı. Yarın gün ışığında dışkı fotoğrafını çekin. Ayrıca fotoğrafta görünen tünek ise kafesiniz çok pis
Sürekli bu kafeste yaşamıyor. Sadece hasta diye direk ayırdım.

Fotoğraflar düşük ışıkta çekilmiş bu yüzden detaylı değil. Veterinerler genel olarak anlamıyor. Sadece ülke genelinde seçkin bir kaçta klinik gerçek anlamda anlıyor..
O zaman sizin tavsiyeniz nedir ne yapma mi istiyorsunuz söyleyin onu yapayım.

Geri