Karadeniz Pet

Hamilemi Değilmi? Veterinere Götürmek Gerekirmi?

DmtSyh

Yeni Üye
Merhaba,

Araniza yeni katildim. Muhabbet kuşum hamilemi degilmi anlayamiyoruz. Bir kac kez ciftlestiklerini gördük.

Yuvaliga cok sık giriyor. Erkek olan sari kuşumuzda arasira yuvalik girisine gidiyor. Resimleri atiyorum. Video atamadim ne yazikki.
Siz degerli ustadlardan destek beklemekteyim.

Saygilarimla.
tqi393l.jpg
t02guz2.jpg

hamile olduğunu düşünüyorum. benim 1 kere yavru alma tecrübem oldu. hamile olduğunda popo deliğinin etrafındaki tüyler dökülmüştü.

Cok tesekkur ederim yorumunuz icin. Umarim hamedir

Cok tesekkur ederim yorumunuz icin. Umarim hamedir
hocam yumurta sıkışmasına karşı dikkatli olmak lazım. biraz gözlemleyin. yumurtlama olmazsa yazarsınız buraya. duruma göre veterinere götürürsünüz.

Selhan Bey, bu goruntusu ile tahmini yumurtlama zamani nedir asagi yukari?
Yumurta sıkışmasınin onune gecebilmek adina, ne kadar sure de yumurtlamazsa onlem alayim. Bu konudada bilgi verirseniz cok sevinirim.

Selhan Bey, bu goruntusu ile tahmini yumurtlama zamani nedir asagi yukari?
Yumurta sıkışmasınin onune gecebilmek adina, ne kadar sure de yumurtlamazsa onlem alayim. Bu konudada bilgi verirseniz cok sevinirim.

hocam bu video yumurta olup olmadığını güzelce anlatıyor. ben de bu videodaki belirtileri görünce hamile olduğunu anlamıştım. sorunuza yanıt veremiyorum maalesef 1 kere yavru aldım ve o zamandan beri birsürü hastalıkla mücadele ediyorum. üzerinden 1 yıl geçti o yüzden tam hatırlamıyorum. :(